گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
آگوست 15, 2014 کد خبر : 29006 خبر ها

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه:

فرقه‌سازی راهبرد استکبار برای مقابله با تمدن اسلامی است

فرقه‌سازی راهبرد استکبار برای مقابله با تمدن اسلامی است

گیلانیان : معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: فرقه‌سازی تنها راهبرد استکبار جهانی برای مقابله با تمدن اسلامی است.

سردار محمدحسین سپهر پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر اظهار کرد: امروز در شرایط ویژه‌ای در غرب آسیا قرار داریم.

وی افزود: انتخابات سیاسی، اجتماعی و امنیتی در کشورهای حاشیه ایران و غرب آسیا در حال اتفاق است.

به گفته معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه، ایران به عنوان مرکز و محور انقلابی و اسلامی بی‌تاثیر از مسایلی که در اطراف ما می‌گذرد، نیست.

وی با اشاره به اینکه شیطنت‌های دشمنان اسلام از گذشته وجود داشته است، تصریح کرد: متاثر از شیطنت‌های استکبار جهانی و صهیونیستی هستیم.

سپهر با اشاره به اینکه مرکز صهیونیست جهانی در آمریکا است، ادامه داد: آمریکا نماد حکومتی رژیم صهیونیستی را در کشور فلسطین اشغالی تشکیل داد.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی اسلام را بزرگ‌ترین دشمن خود می‌داند، خاطرنشان کرد: استکبار با تکه تکه کردن امپراطوری، حکومت صهیونیستی در کشور فلسطین و وهابیون را در عربستان تشکیل داد تا وهابیت عربستان با اسلام ناب محمدی(ص) مبارزه کند.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه اضافه کرد: پس از آن استکبار به دنبال فروپاشی شوروی رفت و با انجام نافرمانی مدنی در داخل شوروی و نبرد رسانه‌ای در کمتر از ۱۴ سال شوروی را سرنگون کرد.

وی به تشکیل گروه‌های تکفیری و سلفی در افغانستان توسط آمریکا برای مقابله با شوروی اشاره کرد و گفت: این گروه‌ها پس از خارج شدن شوروی از افغانستان در جهان اسلام پخش شدند.

سپهر با بیان اینکه آمریکا پس از فروپاشی شوروی با خلق واقعه ۱۱ سپتامبر مقابله با اسلام را آغاز کرد، یادآور شد: آمریکا مسلمانان را خشونت‌طلب و دشمن تمدن خواند.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا هر جا علیه اسلام حمله کرد، شکست خورد و حمله آمریکا به عراق و افغانستان و جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه و جنگ امروز غزه نیز به نفع ایران اسلامی تمام شده است.

این مسئول فرقه‌سازی را تنها راهبرد استکبار برای مقابله با تمدن اسلامی دانست و متذکر شد: غرب برای جلوگیری از بیداری اسلامی و انهدام تمدن اسلامی متوجه شده که تنها یک راه بیشتر ندارد و آن برخورد در درون تمدن اسلامی و به جان هم‌انداختن مسلمانان است.

وی با تاکید بر اینکه صهیونیست و آمریکا بدترین شرایط را دارند، خاطرنشان کرد: غزه مورد حمایت انقلاب اسلامی است و تجربه دفاع مقدس را به رزمندگان فلسطینی انتقال داده‌ایم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی