گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
فوریه 22, 2013 کد خبر : 17535 خبر ها

استاندار گیلان خبر داد :

فروش دوهزار میلیارد ریال اوراق مشارکت در اسفندماه

فروش دوهزار میلیارد ریال اوراق مشارکت در اسفندماه

گیلانیان : ˈکیهان هاشم نیاˈ عصر روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: این بودجه معادل کل بودجه گیلان بوده و تماماً تخصیص می یابد و می تواند پروژه های آبی و سدهای استان را با سرعت هرچه بیشتر عملیاتی کند.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه رسیدگی به مسائل استان به ریاست معاون اول رییس جمهوری در شنبه گذشته افزود: آغاز فعالیت سایت نفتی رودسر ، صدور مجوز احداث کارخانه خودرویی در استان ، بررسی اجرایی سدهای پلرود ، شفارود ، شهر بیجار ، آخرین وضعیت محصولات کشاورزی از جمله چای ، ابریشم و برنج، تکمیل و بهره برداری از پروژه آزادراه قزوین – رشت، شتاب در احداث راه آهن قزوین – رشت ، تشکیل صندوق توسعه چای از جمله موضوعات مورد پیگیری با دکتر رحیمی بوده است.

استاندار گیلان همچنین از افزایش ۱۱۰ دفتر پیشخوان دولت الکترونیک در گیلان خبر داد و گفت: به منظور گسترش خدمات دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم استان، انتقال خدمات اداری قابل اجرا در دفاتر پیشخوان اجرایی شده و بعنوان پایلوت کشوری در استان گیلان عملیاتی شده است.

وی همچنین با تسلیت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)، توسعه حرم مطهر فاطمه اخری (س) خواهر امام رضا(ع) را بعنوان یکی از طرح های توسعه ای و فرهنگی رشت ذکر و تاکید کرد: تعیین ساز و کار اجرایی محدوده حرم مطهر خواهر امام رشت بسیار اهمیت دارد و به زودی آماده می شود و ما باید توسعه این حرم مطهر را به عنوان کانون توسعه ای رشت اجرایی کنیم.

هاشم نیا در خاتمه از رسانه های استان در انعکاس خدمات دولت در گیلان قدردانی کرد.

ˈناصر عاشوریˈ رییس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های استاندار برای پیگیری کارهای اساسی استان گفت: همدلی مناسب بین مدیران و نمایندگان، فضای آرامی برای انجام کارها و خدمت به مردم فراهم کرده است.

این جلسه از تلاش های محمد اکبرزاده قدردانی و محمد آقاجانزاده به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان معرفی شد.

استاندار گیلان همچنین ایرج موذن فرماندار سابق رودبار را بعنوان مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری معرفی کرد. منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی