گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
سپتامبر 25, 2014 کد خبر : 30027 خبر ها

مجموعه برنامه “دلتنگی آسمان” در نوروزخانه منطقه آزاد انزلی برگزار شد

مجموعه برنامه “دلتنگی آسمان” در نوروزخانه منطقه آزاد انزلی برگزار شد

گیلانیان : مجموعه برنامه “دلتنگی آسمان ” همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس در نوروزخانه منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

این برنامه که به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار شد شاعران دفاع مقدس تازه‌ترین آثار خود را برای مخاطبان قرائت کردند.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس تکریم از ارزش های اسلامی و انقلابی و همچنین یادآور رشادت های دلاورمردان غیور ایران زمین است.

رضا مسرور  افزود: دفاع مقدس زمینه ساز عزت و عظمت ایران اسلامی است که باید دستاوردهای آن به شکل ارزنده ای در جامعه تبیین شود.

وی همچنین با بیان این که امنیت یکی از بزرگ ‌ترین نعمت های خداوند منان به بندگان است که به خون های پاک شهدا و رهنمودهای گرانقدر رهبر معظم انقلاب اسلامی به نحو ارزنده ای در کشور  وجود دارد، اظهارداشت: دفاع مقدس دستاوردهای ارزنده و گرانقدری داشته است که باید برای انعکاس آن در جامعه تلاش شود.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی ادامه داد: تبیین دستاوردهای دفاع مقدس به عنوان ضرورتی انکارناپذیر بوده که باید بازماندگان هشت سال دفاع مقدس نسبت به بازخوانی این وقایع و دستاوردها برای نسل جوان جامعه تلاش کنند.

یکی از رزمندگان پرافتخار گیلانی نیز پس از پخش مستند زندگینامه وی که از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی تهیه شده بود به بازخوانی خاطرات خود از حضور در انقلاب، جنگ و سال‌های پس از آن اشاره کرد.

“حسن حسن نیا ” علی‌ رغم مجروحیت‌ های پیاپی در جنگ، در فعالیت‌ های اجتماعی کارآفرینی و ورزشی سال‌های پس از آن شرکت داشته و اکنون سندی برقابلیت‌ های فراوان اهالی دفاع مقدس است.

در برنامه “دلتنگی آسمان ” جوانان، بسیجیان، رزمندگان و خانواده‌ های شهدای منطقه و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و نیز گردشگران منطقه آزاد انزلی حضور داشتند./منبع : روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی