گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
فوریه 1, 2012 کد خبر : 6497 خبر ها

در قسمت بيست و دوم

محسن رضایی به سریال شوق پرواز می‌آید

محسن رضایی به سریال شوق پرواز می‌آید

گیلانیان به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، در قسمت ۲۲ شوق پرواز که جمعه ۱۴ بهمن ماه پخش خواهد شد، مخاطبان باز هم شاهد بازی «اکبر عبدی» در این سریال خواهند بود. همچنین گریم شهاب حسینی بازیگر نقش عباس بابایی هم تغییر خواهد کرد.در این قسمت آنی پس از شهادت سعید به امریکا بازمی گردد. به تصویر کشیدن مشکلات ناشی از جنگ از دیگر نکات این قسمت خواهد بود. همچنین در این قسمت مخاطبان شاهد فراهم شدن مقدمات سفر عباس بابایی به مکه خواهند بود.
از نکات جالب توجه قسمت ۲۲ این سریال، مکالمه «محسن رضایی» فرمانده سپاه پاسداران در زمان جنگ با عباس بابایی است. در این قسمت بینندگان شاهد تماس تلفنی محسن رضایی با عباس بابایی هستند که طی آن سردار رضایی که نیروهایش در منطقه ای سوق الجیشی در محاصره عراقی ها قرار گرفته اند، از عباس بابایی تقاضای پشتیبانی هوایی می کند و عباس نیز خود شخصا با هواپیما در منطقه عملیات کرده و به محاصره نیروهای سپاه توسط عراقی ها پایان می دهد.
نکته جالب توجه این قسمت این است که فیلم مربوط به این بخش که از آرشیوهای نظامی به دست آمده، بازسازی شده و با کیفیتی بالا نمایش داده خواهد شد. ضمن آنکه در ملاقات اخیر کارگردان و دست اندرکاران سریال با محسن رضایی، دیالوگ هایی که در فیلم مستند زمان جنگ از زبان وی عنوان شده، مجددا ضبط و با کیفیتی بهتر بر روی فیلم مستند قرار گرفته است.
در این قسمت از سریال «بهاره سپاهی» در نقش همسر مصطفی اردستانی ایفای نقش خواهد کرد.
شوق پرواز محصول مشترک «بنیاد شهید و امور ایثارگران» و «گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما» است.
این سریال ۲۴ قسمتی به کارگردانی «یدالله صمدی» و تهیه کنندگی «جواد نوروز بیگی» با موضوع زندگی خلبان شهید «عباس بابایی» ساخته شده است و پخش آن در پایان بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی