گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
ژوئن 28, 2012 کد خبر : 10414 خبر ها

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی:

مدیران باید از پشت درهای بسته بیرون بیایند

مدیران باید از پشت درهای بسته بیرون بیایند

گیلانیان به گزارش لاهیگ : نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مجلس برخی نمایندگان را داشته‌ایم که مفید نبودند، نظر نداشته‌اند و اگر هم داشتند، نظرات پخته نداشتند. ما سعی می‌کنیم که قوی‌تر از دوره‌های قبل باشیم و در سطوح ملی، استانی و شهرستانی چنان عمل کنیم که مدیران نیز در راستای کار خود همه وظایف خود را به درستی عمل کنند.
ایرج ندیمی در نماز جمعه سیاهکل افزود: از این‌که برای سومین بار به بنده این فرصت را داده‌اید که به شما خدمت کنم، سپاسگزارم و امیدوارم همان‌طور که مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان فرمودند، بتوانم چنان عمل کنم که عنصری مفید باشم.وی اضافه کرد: وظیفه ماست که مصوبات سفرهای استانی هیأت دولت را پیگیری کنیم و اجرایی نماییم. حتی برخی از مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور هنوز اجرایی نشده است. عدم اجرای مصوبات هیأت دولت، توهین به مردم است.

ندیمی تصریح کرد: مدیران باید از پشت درهای بسته بیرون بیایند. حتی من امروز برخی از مدیران را این‌جا نمی‌بینم که این قابل پیگیری است که چرا در این نشست حضور نداشته‌اند؟ چطور برای گرفتن حکم، ۱۰ نفر را می‌بینند، اما برای حل مشکل مردم، حاضر نیستند با آن‌ها ملاقات داشته باشند!؟
وی با تأکید بر این‌که با مدیرانی که به “نه” گفتن عادت دارند، موافق نیستم، خاطرنشان کرد: من می‌خواهم که آن‌ها خواسته‌های قانونی را از راه قانونی حل نمایند. مدیران ناکارآمدی که برای آینده برنامه‌ای ندارند، در این‌جا جایی نخواهند داشت. مدیر باید بگوید که چه‌کار می‌خواهد بکند. ما از مدیران کارآمد حمایت خواهیم کرد و برعکس، هیچ تعارفی با مدیران ناکارآمد و بداخلاق نداریم.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی لاهیگ

اخبار مرتبط

نظرات

  • آقا من یک سئوال دارم
    آقای ندیمی که مجلس را در راس امور نمی دانست چرا این همه تلاش کرد تا نماینده بشه؟
    آقای ندیمی اصلاح طلب است یا اصولگرا یا مشارکتی ؟
    ما که نفهمیدیم در ۸ سال نمایندگی اش چه کار بزرگی انجام داد اگر شما فهمیدید لطفا به مردم اطلاع رسانی نمایید

  • اقای … لطفا از وضعیت فرزندان شما که به چه کار مشغولند توضیح دهید حتما یادتان رفته است که خبر گزاری فارس تحت عنوان “پسر نماینده ای که دور قبل تایید صلاحیت نشد با ماشین ۱۸۵ میلیونی در تهران جولان میدهد” اقای … شما با این شرایطی که برای فرزندان شما فراهم اورده اید چطور می توانید داعیه حمایت از مردم را داشته باشید. در ضمن بنده از مسوولین سایت تشکر کرده که کامنت هی مردم را به اشترک میگذارند تا این مسوولین از خواب غفلت بیدار شوند.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی