گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
آگوست 7, 2011 کد خبر : 2126 خبر ها

ابراهيم بهمني‌جلالی دبیر خانه مطبوعات گیلان :

مراسم روز خبرنگار با معرفی منتخبین گیلان برگذار می شود

مراسم روز خبرنگار با معرفی منتخبین گیلان برگذار می شود

گیلانیان : ابراهیم بهمنی‌جلالی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رشت با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر اظهار داشت: مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با معرفی خبرنگاران رسمی و منتخب عضو خانه مطبوعات گیلان از طرف مدیران رسانه‌ها و با همکاری استانداری گیلان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات گیلان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به زمان برگزاری این مراسم افزود: این همایش همزمان با ۱۷ مرداد که از طرف شورای فرهنگ عمومی به‌عنوان روز خبرنگار تعیین شده است از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در تالار جهان‌تاب رشت اجرا می‌شود. رئیس خانه مطبوعات گیلان گفت: حضور خبرنگاران معرفی شده از طرف مدیران رسانه‌ها و مطبوعات گیلان در این نشست به‌منظور تجلیل از آنها صورت می‌گیرد.
وی، صدور بیانیه خانه مطبوعات گیلان، ارائه گزارش عملکرد این خانه، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری ضیافت افطار و… را از برنامه‌های این همایش عنوان کرد.
بهمنی جلالی افزود: سخنرانی مدیران عالی استان نیز از برنامه‌های مهم این همایش به‌ مناسبت روز خبرنگار است. وی در ادامه با تجلیل از خبرنگاران گیلانی گفت: مدیران در سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی خود بحث نظارت را مد نظر قرار می‌دهند و سلامت و کارآمدی آن مجموعه با نظارت تضمین می‌شود و خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی در امر نظارت همگانی این وظیفه خطیر را به عهده دارند.
عضو هیئت رئیسه خانه مطبوعات ایران با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ضرورت مهندسی فرهنگی گفت: ویژگی‌های مهندسی فرهنگی کشور بیش از هر مقوله‌ای در حوزه اطلاع‌رسانی و وظایف خبرنگاران یافت می‌شود.
وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در کشور تصریح کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران امروز باید پاسداران فرهنگی جامعه باشند و در این شرایط فرهنگی و اجتماعی به عنوان سرباز از انقلاب اسلامی به ویژه در بخش‌های فرهنگی پاسداری کنند. بهمنی‌جلالی از عملکرد خبرنگاران گیلان در طول یک سال گذشته تقدیر کرد و افزود: با تعامل مثبت و سازنده‌ای که با خبرنگاران استان برقرار شده است، بر فضای جامعه خبری گیلان، آرامش منحصر به‌فردی حکمفرماست و امیدواریم با تعامل هرچه بیشتر مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با خبرنگاران مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر نیز برطرف شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی