گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
فوریه 9, 2014 کد خبر : 24615 خبر ها

مراکز توزیع سبد کالا افزایش می یابد

مراکز توزیع سبد کالا افزایش می یابد

گیلانیان : استاندار گیلان از روند توزیع سبدکالای حمایتی در استان بازدید کرد و به مردم اطمینان خاطرداد روند توزیع این کالاها بهبود می یابد و در این زمینه نگرانی نداشته باشند

دکتر محمد علی نجفی صبح امروز با حضور در فروشگاه زنجیره ای رفاه از نزدیک از روند توزیع سبدکالای حمایتی در استان بازدید کرد و در گفتگو با مردم از ارزیابی آنان در زمینه ی عملکرد دستگاههای اجرایی مرتبط مطلع شد .

نماینده ی عالی دولت در گیلان هدف از این بازدید را به منظور تسریع و رفع بعضی از اشکالات توزیع سبدکالای خانوار عنوان کرد و گفت :در تلاش هستیم هرچه سریع تر این نواقص حل شود و از سازمان صنعت معدن و تجارت میخواهم با همکاری صدا و سیما و رسانه ها نسبت به نحوه ی توزیع سبد کالا و نگرانی نداشتن مردم بیشتر اطلاع رسانی کنند .

دکتر نجفی در حاشیه ی این بازدید با بیان اینکه مشکلات توزیع سبد کالا مرتفع خواهدشدگفت : توزیع سبدکالای خانوار تا زمانی که مردم همه کالاهای خود را دریافت نکرده اند ادامه خواهدیافت .

وی با اشاره به افزایش ساعت توزیع برای تسهیل دریافت کالاها افزود :ساعات توزیع کالا در همه مراکز از ۳۰/۷ صبح تا ۳۰/۱۹ عصر خواهد بود .

استاندار گیلان از سازمان صنعت و معدن و تجارت خواست تعداد فروشگاه های منتخب را افزایش دهد و گفت : از روز دوشنبه در همه شهرستانها ، مراکز و باجه های سبد کالا به دو برابر افزایش خواهد یافت .

دکتر نجفی با بیان اینکه مردم از بابت دریافت کالای حمایتی نگرانی نداشته باشند تأکید کرد : سبد کالای خانوار تأمین گردیده و به همه خانوارهای واجد شرایط تحویل خواهد شد و تازمان دریافت این سبد توسط همه خانوارها توزیع کالا ادامه خواهد یافت .

وی به شهروندان توصیه کرد: برای دریافت سبد کالا عجله ننمایند و توزیع کالا تا زمان دریافت توسط همه شهروندان واجد شرایط گیلانی ادامه خواهد یافت حتی اگر تا اوایل سال آینده ادامه یابد./منبع : استانداری

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی