گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
می 4, 2012 کد خبر : 8629 خبر ها

سعادتی استاندار گیلان :

مردم در دوم انتخابات حماسه رابه کمال رساندند

مردم در دوم انتخابات حماسه رابه کمال رساندند

گیلانیان : استاندار گیلان در جمع خبرنگاران مستقر در استانداری ضمن تقدیر و تشکر از مردم ازحماسه ای که خلق کردند گفت: مردم همواره باشور و شعور انتخابی درصحنه حاضر می شوند و این بهترین پشتوانه برای نظام است. وی با اشاره به درصد بالای حضور مردم در دور اول انتخابات گفت:مردم دردور دوم حماسه را به کمال رساندند و طبق امار رسیده درحوزه انتخابی رشت و ماسال، تالش، رضوانشهر مردم حضور خوبی داشته اند.
سعادتی مهمترین دستاوردهای حضور مردم درانتخابات را از منظر داخلی و خارجی نشاندهنده اراده ملی در بعد داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: این حضور مردم موجب تغییر نگاه و استراتژی دشمن خواهدشد.
نماینده عالی دولت در گیلان گفت: هر مقدار که حضور مردم در عرصه های مختلف بیشتر باشد نشاندهنده انسجام و وحدت موجود در کشور است.
سعادتی با اشاره به موج بیداری اسلامی بوجود امده درجهان، ایران را بهترین الگو برای این کشورها عنوان کرد و گفت:با نوجه به اینکه تمامی کارهای دولت و ملت توسط دشمنان زیر ذره بین است لذا حضور خوب مردم در این انتخابات سیلی محکمی به دهان یاوه گویان بوده است.
سعادتی در پایان از مردم تکلیف گرای رشت، تالش، رضوانشهر، ماسال، هیات های نظارت، بازرسی، اجرایی و نیروهای انتظامی، امنیتی و اجرایی که در زمینه برگزاری انتخابات سالم تلاش کردند تشکر نمود

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی