گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
فوریه 7, 2014 کد خبر : 24508 خبر ها

مرگ ۴ گیلانی در بحران برف

مرگ ۴ گیلانی در بحران برف

گیلانیان :  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه هیچ مورد فوتی بر اثر سرما و یخ زدگی گزارش نشده است.

پروفسور انوش برزیگر در جریان بازدید از بیمارستان شهید انصاری رودسر اظهار کرد:تمام بیمارستان‌های شهرستان‌های گیلان آمادگی کامل پذیرش بیماران را دارند و هیچگونه مشکلی در این باره وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای مستمری از بیمارستان های سطح استان انجام می‌شود، افزود:بر اساس گزارش معاونت درمان این دانشگاه، متاسفانه تنها ۴ نفر مورد فوتی داشته‌ایم که در بحران برف اخیر بر اثر سقوط از ارتفاع در حین برف‌روبی فوت کرده‌اند و هیچ مورد فوتی ناشی از سرما و یخ‌زدگی تا کنون گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان، توسعه و تجهیز اورژانس‌های شهرستان‌ها را یکی از اهداف کوتاه مدت دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و تصریح کرد: بررسی موانع و مشکلات حوزه‌های بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش، دارو و غذا از دیگر برنامه های کوتاه مدت دانشگاه است.

پرفسوربرزیگر با اشاره به بازدیدهای اخیر خود از بیمارستان‌های گیلان، افزود: با همراهی کارشناسان از چندین بیمارستان‌های دولتی بازدید کردیم که پس از بررسی و اعلام نظر کارشناسان دستور رفع مشکلات این بیمارستان ها را صادر کردیم./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

  • با درود. دریغا! دریغا! آیا گوش شنوایی وجود دارد در این استان و کشور که به فکر مردم باشند در وضعیت بحرانی؟!!! یا فقط به فکر منافع شخصی و پر کردن جیب خود و فک و فامیل ها یشان! برف و باران این نعمت خدادادی، جای اینکه موجب شادی و خوشحالی و برکت شهرنشینان و روستائیان عزیز مان شود و جشن و پایکوبی راه بیاندازند! بر عکس موجب درد و رنج و زجر و گریه و اشگ و گرفتاری مردم مظلومان می شود که با همه چیز ساختند و می سازند! من همیشه از خود سئوال می کنم که اگر این مدیران و مسئولین در کشورهای قطبی اسکاندیناوی که بیش از ۸ ماه، باد و باران و برف و طوفان و هوای صفر درجه و زیر صفر درجه است می بودند؟! چه خاکی بر سر آن مردم و ملت می ریختند!!! ما باید پروردگار را هزارها بار شکر کنیم که استانی و کشوری زیبا با منابع طبیعی و خورشید و آفتاب و ثروت عظیم و بیکران تحویل این مردم داده است! شاید و شاید، فقط یکبار در سال به چنین بحرانی بسی اندک بر می خوریم، ولی از عهده همین بحران بسیار کوچک بر نمی آییم!!! باور نکردنی است اما حقیقت دارد! همه هم به نیکی می دانیم چرا ما به این حال و روز افتاده ایم!!! باور کنید که این آرزوی قلبی بنده است، که ای کاش اگر می توانستیم همچو مربیان میلیاردی که از کشورهای خارج وارد می کنیم تا به فوتبال ما سرو سامان بدهد! یک قرارداد میلیونی نه میلیاردی! با مدیران کشورهای پیشرفته جهان می بستیم تا ما را در چنین بحرانهای بسیار کوچک و اندک، یاری و نجاتمان دهند! پیروز باشید.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی