گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آوریل 24, 2013 کد خبر : 18349 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

مسوولان زمینه حضور حداکثری مردم برای خلق حماسه سیاسی را فراهم کنند

مسوولان زمینه حضور حداکثری مردم برای خلق حماسه سیاسی را فراهم کنند

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت از مسوولان خواست زمینه حضور حداکثری مردم برای خلق حماسه ای سیاسی را فراهم کنند.

آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ روز سه شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان گیلان تاکید کرد: همچنین مسوولان باید زمینه حضور حداکثری مردم را با روشنگری فراهم آورند.

وی افزود: افرادی که داوطلب می شوند، باید در دایره انقلاب اسلامی و متعهد به نظام اسلامی باشند.

امام جمعه رشت اظهار کرد: باید برای شوراهای اسلامی شهر و روستا، آنانی انتخاب شوند که در خدمت مردم باشند و برای ریاست جمهوری نیز فرد انتخاب شده در خط اسلام ناب، ولایت و در مسیر رهنمودهای ولی امر مسلمین گام بردارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم آگاه و پیرو رهنمودهای رهبری هستند، تصریح کرد: رییس جمهوری آینده باید بتواند کشتی انقلاب اسلامی را در طوفان هجوم دشمنان آرام به سرمنزل آرمان ها برساند.

آیت الله قربانی با اشاره به شعار امسال با عنوان ˈحماسه سیاسی، حماسه اقتصادیˈ افزود: باید امسال بطور حماسی در انتخابات پیش رو چه انتخابات شوراها و چه ریاست جمهوری شرکت کرد.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی مائده آسمانی است و امام راحل با پدید آوردن این انقلاب، تنظیم قانون اساسی و رهبری که برای حکومت تعریف شد؛ اسلام را به عنوان خاتم ادیان جاودانه کرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان تصریح کرد: امروز در دنیا الگویی به نام انقلاب اسلامی وجود دارد که ثابت کرده دین از سیاست جدا نیست.

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان در سال جدید با تاکید بر پیام مقام معظم رهبری، با حضور مدیران عضو و به ریاست نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی