گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
جولای 26, 2013 کد خبر : 20639 خبر ها

معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان خبر داد :

مطالبات نیروهای قراردادی گیلان مشمول تعدیل نمی‌شود

مطالبات نیروهای قراردادی گیلان مشمول تعدیل نمی‌شود

گیلانیان : معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان گفت: مطالبات نیروهای قراردادی دستگاه‌های گیلان در بودجه سال ۹۲ لحاظ شده و مشمول تعدیل نمی‌شود.

محمدحسین اصغریان عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری گیلان اظهار کرد: دستگاه‌ها اعداد و ارقام بودجه سال ۹۲ را با سال گذشته مقایسه نکنند.

وی فرمول ارائه شده را با منطق و عدالت نزدیک عنوان کرد و افزود: مطالبات نیروهای قراردادی در بودجه سال ۹۲ دستگاه‌های گیلان لحاظ شده و مشمول تعدیل نمی‌شود.

اصغریان با تاکید بر اینکه حقوق کارمندان رسمی و قراردادی همزمان یا با فاصله پنج روز باید پرداخت شود، بیان کرد: پرداخت حقوق کارکنان دستگاه‌های گیلان کنترل می‌شود.

*آب و برق اداره‌های ورزش و جوانان گیلان در آستانه قطع شدن است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در جلسه مذکور با اشاره به بودجه ۴٫۶ میلیارد تومانی این نهاد در سال ۹۱ گفت: امسال تنها ۲۰۰ میلیون تومان به مبلغ مذکور اضافه شده است.

محمد بابایی به ادغام سازمان ملی جوانان و ورزش اشاره کرد و افزود: بودجه لحاظ شده در سال جاری پاسخگوی نیازها نیست.

وی با بیان اینکه آب، برق و گاز اداره‌های سازمان ورزش و جوانان گیلان در شهرستان‌ها در آستانه قطع شدن است، تصریح کرد: امسال ۲۵ درصد احکام افزایش حقوق کارکنان را داریم.

بابایی به تصویب ۲۵ درصد مابه‌التفاوت سازمان ملی جوانان توسط هیئت وزیران اشاره کرد و یادآور شد: امسال باید بتوانیم معیشت کارکنان را تا حدودی تامین کنیم.

*بدهی یک میلیارد تومانی آب و برق زندان‌های گیلان

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی گیلان نیز در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان اظهار کرد: آمار بالای زندانیان هزینه‌های آب، برق و گاز زندان‌های استان را با مشکل مواجه کرده است،

جواد غفاریان طوسی از بدهی یک میلیارد تومانی آب، برق و گاز زندان‌های گیلان خبر داد و افزود: بدهی مذکور سازمان زندان‌های استان را با چالش مواجه کرده و توان پرداخت بدهی آب، برق و گاز را نداریم.

وی با اشاره به افزایش زندانیان گیلان، بیان کرد: بیش از ۳۰۰ نفر به زندانیان استان اضافه شده است و تعداد کارکنان قراردادی تشکیلات جدید زندان‌های گیلان باید افزایش پیدا کند.

*استخدام ۷۰ نفر در محیط زیست گیلان

مدیرکل محیط زیست گیلان نیز در جلسه مذکور به استخدام نیرو توسط این سازمان اشاره کرد و گفت: تعداد ۴۸ نفر در مرحله نخست و ۳۲ نفر را در مرحله دوم جذب کردیم و در مجموع بیش از ۷۰ نفر استخدام محیط زیست استان شدند.

امیر عبدوس خواستار لحاظ شدن حقوق کارکنان جدید در بودجه محیط زیست گیلان شد و افزود: بودجه محیط زیست استان نیاز به بازنگری دارد./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی