گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژانویه 25, 2012 کد خبر : 6299 خبر ها

حجت الاسلام جعغر شجونی :

نامزدها مسائل امنیتی و توجه بیگانگان به انتخابات را در نظر بگیرند

نامزدها مسائل امنیتی و توجه بیگانگان به انتخابات را در نظر بگیرند

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: نزدیک شدن به ثروت مندان و قدرتمندان در شأن نمایندگان و نامزدهای حضور در مجلس نیست.
گیلانیان : حجت الاسلام جعغر شجونی  با بیان این که جمهوری اسلامی در ایران حاکم است و نامزدهای حضور در انتخابات مجلس نهم برای تبلبغات انتخاباتی باید به نکته‌های مهمی توجه کنند، تصریح کرد: نزدیک شدن به ثروت مندان و قدرت مندان در شأن نمایندگان و نامزدهای حضور در مجلس نیست.
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با تأکید بر این که اخلاق انتخاباتی باید اخلاق اسلامی باشد، افزود: نامزدهای انتخابات باید به این نکته توجه کنند که نباید برای معرفی خود افراد شخصیت افراد دیگر را تخریب کنند.
وی تأکید کرد: در شرایطی که نامزدهای حضور در انتخابات اخلاق انتخاباتی اسلامی را رعایت نکنند دشمنان فرصت مناسبی به دست می‌آورد تا با سوءاستفاده از آن به اهداف خود برسند.
شجونی با بیان این که نامزدها باید در تبلیغات انتخاباتی مسائل امنیتی و توجه بیگانگان به انتخابات را در نظر بگیرند، گفت: دشمنان در انتخابات پیش رو منتظر ایجاد اختلاف میان اصولگرایان هستند تا از این طریق بتوانند به انتخاباتضربه وارد کنند.
وی ادامه داد: مردم به دنبال امنیت و برگزاری انتخابات در آرامش هستند اما این موضوع به طور حتم با بحث‌های سیاسی دروغین محقق نمی‌شود.
شجونی با بیان این که نباید در تبلیغ‌های انتخاباتی با کیان انقلاب بازی شود، تصریح کرد: نامزدها به جای شلوغ کردن در شهرها و استان‌ها زندگی ساده افرادی همچون آیت الله مدرس را در نظر داشته باشند.
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران تأکید کرد: انتخابات مجلس نهم موضوعی داخلی در خانواده انقلاب اسلامی است و مردم و نامزدها نباید به بیگانگان اجازه حضور در انتخابات را بدهند./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی