گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
می 17, 2011 کد خبر : 771 دسته‌بندی نشده

نامه محسن هاشمی به رسانه ها

نامه محسن هاشمی به رسانه ها

در پی انتشار خبری مبنی بر تصمیم محسن هاشمی برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی، وی طی نامه ای خطاب به رسانه‌ها اعلام کرد که “هنوز” تصمیمی در این باره نگرفته است.

متن کامل نامه شرح زیر است:

با سلام و احترام

اخیراً خبری در برخی رسانه‌ها انتشار یافت که اینجانب قصد نامزدی در انتخابات نهمین دوره مجلس شواری اسلامی را دارم و به همین منظور ستادهای انتخاباتی فعال کرده‌ام. در این خصوص توضیحات زیر را برای تنویر افکار عمومی ارائه می‌نمایم:

۱- خدمت به مردم در هر سنگری به نفسه امری پسندیده و ممدوح است، اما بدیهی است که چنین تصمیماتی نمی‌تواند تصمیمی فردی باشد و اصولاً براساس تصمیم جمعی و گروهی و براساس دعوت اقشار مختلف مردم و گروه‌های سیاسی اقدام به حضور در عرصه نامزدی انتخابات می‌نمایند.

۲- در هفته‌های اخیر تقاضاهای از سوی افراد و گروه‌های مختلفی از اینجانب شده است که در انتخابات اسفند ۱۳۹۰ حضور پیدا کنم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

بنابراین اصل خبر مذکور کذب و تشکیل ستادهای انتخاباتی کذب‌تر است، البته همه وظیفه و تکلیف دارند که توان و استعداد خود را در حد وسع در اختیار جامعه بگذارند. در طول ۲۵ سال فعالیت چه در صنایع دفاعی کشور، دفتر ریاست جمهوری، مجمع تشخیص مصلحت نظام و به ویژه در شرکت متروی تهران، این مهم را مدنظر داشته‌ام و منبعد نیز انشاءالله چنین خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی