گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
ژوئن 18, 2012 کد خبر : 10037 دسته‌بندی نشده

گيلانيان منتشر مي كند :

نامه هواداران داماش گیلان به آیت الله قربانی + پیگیری بعمل آمده

نامه هواداران داماش گیلان به آیت الله قربانی + پیگیری بعمل آمده

اختصاصی گیلانیان : جمعی از طرفداران پر و پا قرص تیم داماش نامه ای در خصوص مشکلات تیم شان خطاب به  آیت الله قربانی نماینده معزز مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه رشت نگاشته اند و به صورت اختصاصی جهت نشر در اختیار ” گیلانیان ” قرار داده اند که در پی می خوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله زین العابدین قربانی  دامت برکاته

نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی محترم شهر رشت

سلام علیکم

احتراما اجازه می خواهیم با همان شور جوانی مان که بر آمده از طراوت جنگل های گیلان و ادامه ی صراحت ِ میرزای کبیر است ، حرف هایمان را بی مقدمه خدمت جنابعالی عرض کنیم؛ در دیار کهنی که محرومیت هایش پشت سرسبزی شالیزارها، دشت ها و دامنه هایش پنهان شده، رنج های زیر پوست این مردم را تنها کسی می بیند که خود افتاده و برخاسته ی همین آب و خاک است و مشقت و اضطراب شالیکاران، چایکاران و صیادانش را با تمام وجود زندگی کرده است؛

اکنون اگر به شما پناه آورده ایم، اگر می خواهیم صدایمان را از مرزهای استان بیرون ببرید،اگر می خواهیم یاری مان کنید، همه برآمده از امیدی است که پس از خدا، به جنابعالی، بعنوان نماینده ی برخاسته از این آب و خاک و متصل به مقام عظمی ولایت داریم در شرایطی که بیکاری ریشه ی نشاط و امید را در میان جوانان خشکانده، در ایامی که با تعطیلی مراکز تولیدی ، کارخانه ها ، کارگاه ها و نیز عدم وجود امکانات رفاهی و تفریحی سالم و درخور ، جوانان تحصیل کرده ی شهر و استان راه گریزی را فراروی خویش نمی یابند، علی الظاهر دست های برآمده از آستین ِ برخی نااهلان، نه برای دستگیری و یاری ، که برای شکستن ِ شیشه ی دلخوشی های ساده ی گیلانی ها بالا رفته است و نیست کسی که ما را یاری کند…

قریب ۹ ماه فشار و اضطراب ناشی از درهم پیچیدگی نام نماینده ی فوتبال شهر و استانمان داماش، با پرونده ی معروف به اختلاس بزرگ از حمایت و تعصب جوانان گیلان نکاست… در حالی که بارها و از طرق گوناگون و از طریق مدیریت تیم ، فریاد حمایت خواهی سرداده شد، اما کسی دستی پیش نیاورد و تنها خدا بود یاریمان کرد تا سربلند و سرفراز بایستیم اکنون برخی سنگ در راه به ساحل آرامش رسیدن نماینده فوتبال شهر باران و استان گیلان می اندازند و حتی در برهه ای خاستار برکناری شخصی بودند که یک تنه در مقابل کوهی از مشکلات ایستاد و توانست بدون شارژ مالی تیمی را یک فصل مدیریت کند و آن را به جایگاه هفتم از ۱۸ تیم لیگ برتر برساند و رساندن تیم بسکتبال داماش که در خطه شرق گیلان و شهر لنگرود مسابقات خود را برگزار می کرد، به سطح اول بسکتبال کشور نیز از دیگر موفقیت هایش در طول سال بوده است.

از حضرتعالی انتظار داریم به عنوان نماینده رهبری در دیاری که جوانانش رشادت را از بزرگمردانی چون میرزا کوچک جنگلی به ارث برده اند، در مقابل این کم توجهی ها، همراه دل های امیدوار جوانان دیارتان باشید. از شما انتظار داریم به مانند گذشته و با صراحت از درد مردم و به خصوص جوانان گیلانی بگویید و نگذارید دارندگان کارنامه های درخشان در عرصه ی مدیریت ورزش کشور با خاطره ای بد از فوتبال و ورزش استانمان جدا شوند و یا گیلان از داشتن یک تیم بومی با طرفداران پر شمار محروم گردد .

حضرت آیت الله قربانی ، هواداران داماش به عشق این تیم زندگی می کنند و با بردهایش شاد و با باخت هایش گریان می شوند. هواداران داماش فقط آن چند ده هزار نفری نیستند که در استادیوم حاضر می شوند بلکه قلب شرقی ترین و غربی ترین مردمان گیلان زمین، به عشق این تیم می تپد و چشم امید جوانان ، شالیکاران ، چایکاران ، صیادان … و تمام گیله مردان و گیله زنان شده است.

امیدواریم قسمتی از خطبه های با ارزش نماز جمعه رشت را به دغدغه ی جوانان این استان و شهر اختصاص دهید و خواسته ی برخواسته از دل های خسته شان را از طریق آن تریبون به گوش مسئولینی برسانید باشد که گره از مشکلات ورزش دوستان استان باز نمایند.

                                                                     با آرزوی سلامتی و طول عمر برای جنابعالی

                                                                               جمعی از هواداران داماش گیلان


پیگیری های بعمل آمده وبگاه گیلانیان

با سلام به نویسندگان نامه و هواداران محترم تیم داماش گیلان. نامه شما عزیزان با بیش از ۴۰ نظر منتشره ذیل آن در صبح روز سه شنبه سی ام خرداد جاری تحویل آیت الله قربانی نماینده معزز مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه محترم رشت گردید و طی پیگیری های بعمل آمده وبگاه ” گیلانیان ” عصر همان روز در بازدید مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار از آسایشگاه معلولین و باغ کشاورزی لاهیجان موضوع نامه توسط ایشان با جناب آقای سعادتی استاندار محترم گیلان مطرح و قول مساعد کمک و رفع مشکل تیم اخذ گردید.

همچنین در نظر است توسط دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان تصویر نامه جهت پیگیری به مجمع نمایندگان گیلان ارسال گردد

گفتنی است وبگاه  ” گیلانیان ” نیز در دیدارهای اختصاصی خود با نمایندگان محترم استان مشکل تیم داماش به عنوان یکی از دو نماینده شاخص فوتبال گیلان در لیگ برتر با هواداران پرشمارش را پیگیری خواهد نمود  که بعنوان نمونه یکی از مصادیق این پیگیری ها را روز شنبه سوم تیر ماه نود و یک در همین وبگاه خواهید خواند.

حسین لطفی

مدیرمسئول گیلانیان

اخبار مرتبط

نظرات

 • امیدوارم ایشون همراهی کنند تیمو …مطمئناً تاثیر بسزایی در بیداری برخی مسئولین بی … و بی … استان داره…

 • ما که استاندار نداریم. استاندار شده فرماندار انزلی. لطفا شما یک کاری بکنید آیت الله قربانی.

 • امیدوارم مورد توجه مسئولین قرار بگیرد … و اگر مورد قبول باشد ما هم زیر این نامه را امضا می کنیم

 • سلام
  ممنون از اینکه این متن رو گذاشتید.
  امید وارم مشکل این تیم که متعلق به استان گیلان حل بشه.
  یا علی

 • آقای قریانی ترو خدا به داد این تیم برسید الان ۱۰ ماه هست داریم با استرس می خوابیم . صبح هم به امید اینکه یه خبر خوب بیاد هی تو این سایت و اون سایت می گردیم.

 • در ابتدا از شما بابت انتشار این نامه تشکر میکنیم.
  و امیدواریم حداقل آیت الله قربانی بر این خواسته جوانان این شهر جامه ی عمل بپوشاند.چون کسی در این استان حتی وقتش را هم برای شنیدن حرف های هواداران داماش نمیگذارد و یقین داریم اگر آیت الله قربانی پیگیر این دلخوشی جوانان گیلانی شود مسئولین استانی موظف می شوند تا مهندس عابدینی را در تشکیل تیمی قدرتمند همراهی کنند.
  داماش فقط یک تیم نیست بلکه هویت و غرور گیلان است

 • امیدوارم به داد این تیم برسید

  تنها دل خوشی جوونای رشت همین تیمه

  این تیمم نباشه خدا باید به داده جوونا برسه

 • ماانتظارمون از ایت الله قربانی که یکی از برجسته ترین علمای تاریخ گیلان است وبومی این استان است اینه که از این تیم کهاکثربازیکنانش بچه های همین استان هستندحمایت کنند واز عشق وعلاقه مردم دفاع کنند.
  تنها امید ما طرفداران داماش بعداز خدا ایشان هستند.

 • منم در جایگاه خودم از تمام مسئولین استان ، مخصوصا ایت الله قربانی تقاضا دارم به داد درد دل جوونای رشت برسن و به مهندس عابدینی در انجام امورات مثبت برای تیم داماش یاری رسانی کنند/

 • اخرین امید مردم این شهر و استان آیت الله قربانی است تو را خدا ما را ناامید نکنید. درضمن تو شهر پلاکاردها و پرده های نصب شده بود که از خودشون برای کمک و حل مشکل داماش تشکر کرده بودند خوب چرا مشکل داماش حل نشده تا الان. داماش کلی زمان را از دست داده تیمهای دیگه تا بن دندان مسلح هستند اما تمام بازیکنانمون از دست دادیم.خدایا حودت به داد ما برس .

 • علیرضا ماکلوانی

  با اینکه تاکنون هیچ گونه کمکی از هیچیک از مسئولین گیلانی برای نجات تیم محبوب داماش گیلان صورت نگرفته است لذا از جناب آقای قربانی نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه با صلابت مردم رشت درخواست میکنیم تا به فریاد دل جوانان این شهر واستان و به داد تیم داماش برسند ،ضمنانباید اززحمات امیر عابدینی مردی که سختیهای بسیاری را تحمل کرد تا این تیم همچنان باقی بماند به سادگی گذشت ،
  ما داماشمان را با امیرش میخواهیم…

 • خدا کنه این نامه مفید باشه و هرچه زودتر مشکل تیم مردمی گیلان حل بشه تا در فصل جدید مسابقات بازهم از عزت و ابروی گیلان ما دقاع بکند

 • سلام خدمت آیت الله قربانی / از شما خواهش میکنم به فکر داماش شهر باران باشید .
  الان فقط چشم امید ما به شماست – مارو نا امید نکنید

 • با سلام
  تمام امید ما به ایت الله قربانی است
  انشا الله با غیرت میرزاییشون دل ما طرفدار هارو شاد کنن

 • داماش گیلان نماینده تمام مردم گیلان هست و علیرغم مشکلات مالی فراوان در فصل گذشته، به مقام شایسته ای دست پیدا کرد که باعث سربلندی مردم گیلان شد. حتی تیم امید های داماش گیلان هم که بخاطر مشکلات مالی چند بازی اول خود را برگزار نکرده بود، نهایتاً قهرمان مسابقات شد که نشان از استعداد و توانمندی جوانان و بازیکنان این تیم محبوب استانمان دارد. بنابراین به عنوان یک هوادار گیلانی داماش گیلان از آیت الله قربانی تقاضا دارم که صدای مردم و جوانان گیلان را شنیده و آن را به گوش مسئولان برسانند تا بلکه بخشی از مشکلات تیم داماش گیلان به همت جنابعالی رفع گردد و باعث شادی جوانان و مردم شریف گیلان بشود.

 • ما هم به عشق این تیم از شهرستان شفت و محله ذوالپیران شفت تمام بازی ها رو پا میشیم و می اییم به رشت و با حنجره ی گرفته به خونه بر میگردیم و فقط امیدواریم امام جمعه محترم رشت به فکر دلخوشی تیم داماش باشه.چون این متعلق به تمام گیلان زمین هست

 • من شک ندارم با وجود حس مسئولیت در آقای قربانی و اطرفیان این کار شدنی هست و پیگیری این امر تا قبل شروع لیگ انجام داده خواهد شد.همان قدر حس مسئولیت در … دیده نمیشه حس کمک و دلسوزی در نماینده مقام معظم رهبری وجود دارد .

 • با سلام،
  از آیت الله قربانی تقاضا مندیم پیگیر مشکل داماش و هوادارن پرشمارش باشند.

 • بنده هم به عنوان عضوی از شهروندان رشتی و گیلانی از آیت الله قربانی تقاضا دارم با تمام توان به فکر این مشکل باشن ، چون خواسته این جوانان چیز غیر معقول و یا نشدنی نیست و مطمئنم با نیت پاکی که ایشون دارند ، به سرعت میشه این مشکل رو حل کرد (انشاء الله)

 • داماش حق هر گیلانی هست .ملوان اختصاص به همون انزلی کوچک است اما ما آستانه ای مقدس داماش را ترجیح دادیم چون نام گیلان حک شده در نام باشگاه .زنده باد گیلان و گیلانی

 • نیازی به توضیح بیشتر نیست.نیازی نیست بگم که بیکاری در این شهر و استان داره بیداد میکنه.نیازی نیست که بگم با این همه امکانات خداداد که این استان داره هنوز راه پول در اوردن رو یاد نگرفتیم.عزیزان مقامات استان حداقل به این تنها دلخوشی مردم توجه کنید.تنها همین فوتبال و داماش رو داریم که هرزگاهی بهش ببالیم و جلوی استانهای دیگه سرمون رو بالا نگه داریم و بگیم طرفدار داماشیم.خواهش میکنم به تنها دلخوشی مردم رسیدگی کنید.داماش مارو تنها نذارید.خواهش میکنم داماش رو تنها نذارید.

 • امید ما الآن فقط به آیت الله قربانی هست و امیدواریم ایشون یاری کنند و ما هم بتونیم در عرصه ورزش همگام با سایر استان های کشور سربلند باشیم در حالیکه تیم های دیگر از بودجه های ۱۷ . ۱۸ میلیاردی برخوردارند اما این انصاف نیست که تیم مردمی شهر رشت از هیچ حمایتی برخوردار نباشید

 • امیوارم به داماش کمک کنن و خودشون رو بین هوادارا جابدن.

 • جناب آقای آیت الله قربانی مگر جوانان این استان چه دلخوشی و تفریح دیگری بغیر از داشتن یک تیم فوتبال و تماشا و لذت بردن از آن دارند. امیدوارم با کمک شما که همواره یار و یاور مردم و به خصوص جوانان این شهر و استان بوده اید مشکلات داماش گیلان که نماینده ی استان سر سبز گیلان است حل شود و صدای این جوانان را به گوش مسئولان رده بالا برسانید

 • باسلام و تشکر از سایت مردمی گیلانیان ..آیت الله قربانی با حمایتشون یکی از محبوب ترین امامان جماعت ایران خواهن شد .الیته جایگاه علمی بسیار بالای ایشان همیشه ارزشمند بوده امیدواریم با پیگیری این موضوع هر چه زودتر مشکل رشت حل بشه

 • از آقای قربانی خواهش میکنیم که یه گوشه چشمی به داماش محبوب ما داشته باشه.

 • امیدوارم آیت الله قربانی با کمکی که به داماش میکنه بتونیم با قدرت تو لیگ شرکت کنیم

 • حاج اقا قربانی تو استان و شهر خودمون دارن سرمون میبرن ما جوونای گیلانی رو دریابید با کامل ترین اطمینان میگم هیشکی رو جز شما نداریم ….
  به ما به تیم ما و به اقای عابدینی کمک کنید.

 • امیر حسین لاهیجان

  حاج آقای قربانی از شما خواش میکنیم بداد این تیم که تنها روزنه امید بچه های گیلانی میباشد برسید – باتشکر

 • سلام
  امیدوارم که نماینده ی ولایت فقیه محترم و دلسوز ما،فکری به حال دلخوشی جوانان این دیار بکند و مارا یاری دهد.
  داماش تنها یک تیم نیست،بلکه هویت و غرور گیلان است…

 • سلام
  حاج آقا قربانی
  همونطور که مستحضر هستید تیم فوتبال داماش گیلان در شرایط بدی قرار دارد. از طرفی مقوله فوتبال و ورزش قطعا مورد تایید جنابعالی به عنوان خصیصه جوانی است.
  تیم فوتبال داماش گیلان اقدام به تست ورزشی از جوانان سراسر استان نموده است از اینرو همه جوانان این خطه به این تیم چشم امید دوخته اند.
  لذا خواهشمندم جهت رفع دائمی مشکلات این تیم مردمی مساعدت فرمایید.
  من ا… توفیق

 • باعرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آیت الله قربانی
  ما جوانان این شهر که هوادار تیم محبومان داماش هستیم خواهش داریم جنابعالی و مسئولین استان به فکر تیم شهرمان باشید چون واقعا داماش بخشی از مهمترین مسائل زندگیمونه امیدوارم با یاری شما مشکلات این تیم حل شود.

 • شمارو بخدا به داد داماش برسید استاندار که عین خیالش نیست …

 • متاسفانه استانداری و اداره ورزش جوانان سنگ اندازی میکنند چشم امید ما فقط به امام جمعه عالم و مردمی شهر رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان هست.

  من از ۱۵ سالگی تا از زمان پگاه تا الان که دانشجوی ارشد هستم بخشی غرور و دلخوشی من این تیم بوده و خواهد بود

 • اطمینان داریم که با امر نماینده معزز ولی فقیه بخش بزرگی از مشکلات تیم محبوب گیلان داماش مرتفع شده و داماش بیش از این بواسطه بی مهری … غریب نخواهد ماند …

 • این جوانان پاک چیزی جز خواسته به حق خود نمیخوان
  باشد که با یاری رسوندن از سوی شما عزیزان شادی به قلوبشون برگرده

 • بی شک حمایت شما از داماش تا ابد در یاد جوانان گیلانی خواهد ماند
  داماش تنها تیمی در تاریخ فوتبال گیلان است که محبوبیتش از یک شهر فراتر رفته و بجز محدوده کوچکی ، یک استان دل نگرانش هست پس لطفا تنها رهایش نکنید .

 • همانا که در طول تاریخ پر افتخار اسلام در ایران همواره مراجع و روحانیت ملجاء و ماءمن خلق ا.. بوده . این افتخار بزرگیست که جوانان قرن حاضر هنوز با تفکرات اصیل ایرانی دست تمسک به دستگاه روحانیت زده اند . جای بسی امید واری است که روحانی بلند پایه گیلان حضرت آیت آ.. قربانی دامه برکاته این خواسته بر حقِ جوانان گیلان را اجابت نمایند .

 • با سلام . خسته نباشید از مسئولان عزیز میخام که پیگیر تنها تیم مردمی استانمون باشن و کاری کنند که تیم ۲باره روی پاهای خودش بایسته.۱گیلان ۱دیلم عشقم داماش شهرم

 • داماش نه تنها متعلق به رشت بلکه متعلق به کل گیلان هست. با حل مشکلات داماش گیلان همشهری های آیت الله قربانی-مردم خوب لاهیجان که حسین ابراهیمی نماینده ی لاهیجان در داماش گیلان هست- نیز مانند همه ی مردم گیلان خوشحال خواهند شد.

 • آقایان به داد داماش برسید نماینده ۲ملیون گیلانی دلسوخته ست همین امروز فردا دیر است.وپشیمانی سودی نداره. امید ما ایت الله قربانی است.

 • امیدوارم آیت الله قربانی صدای مردم گیلان و هوادار های خونگرم داماش را بشنوند و به یاری این تیم بشتابند، تا ضمن خدمت رسانی به گیلانیان، باعث شادی مردم و جوانان این استان شوند که دلخوشی آنها موفقیت تیم داماش گیلان و مطرح شدن نام استان عزیزشان، گیلان، است.

 • حاج اقا قربانی نماینده ولی فقیه وسه نماینده دلاور رشت و مسئولین گیلان زمین چشم وجراغ جوانان گیلان شما هستیید ماجوانان خطه میرزااز شماتقاضای کمک وهمیاری وپشتیبانی از تیم قدرتمند داماش را دارییم که این فصل با قدرت بیشتر درلیگ برتر حضور یابد

 • با سلام
  لطفا به فکر تنها دلخوشی جوانان استان باشید
  چیزی به جز این دلخوشی باقی نمانده

 • امیدوارم که آقای قربانی ترتیب اثر بدن و بدونن که با این کارشون دل جوان های این شهر و استان رو شاد می کنند

 • از شما خواهش می کنم به مشکلات مالی داماش رسیدگی کنید.به … غیربومی امیدی نداریم چون تاکنون هیچ قدمی برنداشته و فقط شعار میده.ممنون

 • با سلام و عرض خسته نباشید….شاید باورتون نشه ولی به هرکسی که فکرشو کنید ما پیاممون رو رسوندیم و حرفامون رو زدیم ولی هیچ کس جوانان گیلان رو ندید و درخواستشون رو نشنید…نمیدونم چی بگم…نمیدونم از چه کسی گله کنم؟! … تروخدا تا دیر نشده فکری به حال دلخوشی ما هواداران گیلانی انجام بدید….هرسال میایم تو لیگ برتر نتیجه می گیریم، سال بعدش وضعیتمون اینطوری میشه…این تیم مال همه ی گیلانیهاست…بخدا دیگه خسته شدیم…

 • امید دارم اول به خدا بعد به امیر خان بعد به ایت الله قربانی با سازمان های بوقققق کار ندارم
  یه تیم داریم تو گیلان اونم داماش گیلان

 • امیدواریم که این نامه با پیگیری های ایت الله قربانی به نتیجه ای مطلوب برسد .. با تشکر از شما … عشقست داماش گیلان

 • اقای قربانی داماش تنهادلخوشی ماجوانان رشتی است نگذارید این را ازما ببگیرند

 • امید ما به پیگیرهای شماحضرت ایت الله قربانی تنها مقام عالی رتبه گیلانی هست که امیدی برای نجات تیم داماش داشته باشیم.

 • حاج آقا,چشم امید جوانهای این شهر اول به خداست و بعد به شما.
  لحظه های حساس و نفس گیری برای تیم داماش و جوانان این شهر هستش,خواهشا تنهاش نذارید

 • داماش تیم همه مردم گیلانه و متعلق به یه شهر نیست، امیدوارم آقای قربانی و سایر مسئولین عنایت ویژه ای به این تیم داشته باشن تا مشکلات این تیم مردمی برطرف بشه.

 • داماش عشق تمام جوانان گیلانیه ماست.گیلانی ها با این تیم زندگی میکنن.امیدوارم جناب عالی کمک کنید تا تنها تیمه گیلان که خود را مطعلق به کل گیلان میداند(از چابکسر تا آستارا)سر پا بماند و بتواند برای گیلان افتخار آفرینی کنه

 • داماش عشق لاهیجانی ها

  حاج آقا قربانی، داماش نماینده تمام مردم گیلان هست. بعد از خدا امید ما به شما و حمایت های شما است. به خاطر جوانان و مردم گیلان به داماش گیلان کمک کنید.

 • دراین زمانه بیرحم که متاسفانه پول بجای معنویت وایمان خود را میخواهد تحمیل کند .امید است با این عمل نشان دهید که هنوز امید به ایمان ومعنویت حرف اول و حتی آخر را میزند.آقای قربانی شما درحال حاضر چشم امید جوانان این منطقه هستید وبا این یاری قطعا جاودانه خواهید ماند.

 • از ایت الله قربانی میخوایم که تیممون رو تنها نزاره

 • در شرایطی که تنها عامل دلخوشی مردم شهر رشت به خصوص جوانان آن موفقیت تیم داماش به عنوان نمادی از موفقیت شهر رشت و مطرح شدن اسم این شهر و استان است، مشکلات این تیم تنها راه سرگرمی و دغدغه ی سالم را ما می گیرد. فوتبال تنها نه عاملی برای سرگرمی مردم، بلکه به عنوان نمونه عاملی جهت درآمدزایی و پیشرفت شهر و استان است. به عنوان مثال در صورت قهرمانی پگاه سابق در جام حذفی، لازمه ی پذیرش پگاه به عنوان نماینده ی ایران در لیگ قهرمانان آسیا، تصحیح زیرساخت های شهر رشت بود. به عنوان مثال استانداردسازی مسیر جاده ی جیرده که فوایدی را نصیب مردم شهر و استان در راستای امنیت راه ها نیز، می کرد. جفای فرهنگی رفته بر مردم این شهر و استان در طول سالیان دراز در رسانه ها، شاید با درخشش این تیم و نمایش شخصیت و هویت واقعی مردم این استان، تا حدودی از اذهان مردم این خطه زدوده شود. درخواست ما نه تنها حل مشکلات تیم داماش بوده، بلکه از غفلت نهادهای فرهنگی استان نیز گلایه مندیم. چه در راستای فرهنگ سازی موثر، می توانند رقابت ها در فوتبال در دو شهر رشت و انزلی را در همان حد محدود کنند، و از دامنه دار شدن آن جلوگیری به عمل آورند. باید بدانیم که نقش این نهادها با توجه به رسانه ای شدن این موضوع، بیش از پیش به اذهان متبادر می شود. رسانه هایی که گاهی با شیطنت واقعیت موضوع را نشان نمیدهند و با این کار بر آتش این رقابت می دمند.

 • جناب آقای قربانی
  ما از نسل همان گیله مردانی هستیم که در برابر هجوم اسکندر مقدونی و چنگیز خان مغول و صد ها متجاوز دیگر همانند قله درفک ایستادگی کردند و همانند دریای همیشه کاسپین زلال و یکرنگ با دوستان بودند .ما یادگار کسانی هستیم که در برابر روس هایی که قصد داشتند خاک گیلان عزیز را به توبره بکشند ایستادگی کردند و نامشان را بر بلندای تاریخ نگاشتند، ….. اکنون قصد دلهایمان را کرده اند و تنها دلخوشی باقیمانده گیله مردان که همواره نام عزیز گیلان را یدک میکشیده تنها گذاشته اند ،داماش تنها یک تیم نیست بلکه بخشی از تاریخ و هویت و غرور گیلان است . امروز ما هواداران داماش به همراهی مهندس عابدینی مدیر عامل این تیم بعد از خدا چشممان به کرم حضرت عالی است .امیدواریم همچون سایر مسائل که با عمل خود اسوه همه بودید باز هم به مشکلات ما بپردازید که وقت برای داماشی های گیلان تنگ است.
  “ومن الله توفبق”

 • من از فوتبال چیزی نمیدونم ولی از این که این همه شور و شوق جوان ها برای ماندن تیم محبوبشان رو دیدم به وجد آمدم و میدانم با اجابت نظرهاشون در قلب یکایکشون امید و شادی جوانه خواهد زد که زیبا ترین اعمال شاد نمودن دل هاست .با تشکر از اقای قربانی

 • داماش فقط یک تیم نیست بلکه هویت و غرور گیلان است

 • جناب حجت الاسلام قربانی با سلام و عرض ارادت خدمت جنابعالی.بنده به عنوان خانواده یدو شهید و عضو کوچکی از طرفداران داماش شهر باران از حضرتعالی به عنوان نماینده مردمان فهیم گیلان در محضر رهبر کبیر انقلاب اسلامی تقاضای عاجزانه برای رفع مشکل محبوبترین تیم استان گیلان را دارم.

 • امیدوارم مثمر ثمر واقع گردد و این تیم به جایگاه مستحق خود برسد و مردم استان شاد گردند

 • امیدوارم با عنایت وتوجه آیت الله قربانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در گیلان تیم داماش گیلان که در قلب جوانان گیلان قرار دارد به سرانجام برسد و مردم یک استان را از دل نگرانی بیرون بیاورد

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آیت الله قربانی حاج آقا ما جوانهای این شهر فقط و فقط به دستهای پر از مهر و محبت شما نگاه میکنیم از جنابعالی عاجزانه خواهش میکنیم که حداقل کاری برای این تیممان انجام دهید با تشکر فراوان از جنابعالی

 • به امید اینکه آیت الله قربانی و سایر مسئولین استانی به فکر حمایت از داماش گیلان، نماینده محبوب خطه شمال بیفتند تا دل میلیون ها هوادار این تیم بیشتر از این از نابخردی اندکی از … به درد نیاد.

 • باسلام من ۱۵ سالمه از ۶ سالگی تمام بازیهای داماش رو رفتم و تا الان تمام دلخوشی من و بقیه گیلانی ها همین داماشه . من از شما درخواست دارم مسئله داماش رو جدی بگیرد چون این ورزش است که از بسیاری انحرافات و…در جامعه جلوگیری میکند. برای رسیدن به جامعه ای سالم ورزش یکی از ارکان مهم جامعه است پس لطفا اگرمردم گیلان برای شما مهم هستند پیگیری بفرمایید.

  طرفدارداماشیم تااخرهم باهاشیم

 • چه کاری نیک تر از امید وار کردن دلهای نا امید ،حال بگزریم که ورزش خود امری است نیک و پسندیده که می تواند پناهگاهی برای پناه بردن مردم به وی‍ژه جوانان از ناهنجاریهای اجتماعی باشد،باید باور داشت ورزش یکی راههای مقابله با فساد است و عدم وجود آن بهاءدادن به فساد.

 • اقای قربانی چشم امیدماهواداران داماش گیلان فقط به شماست اقای قربانی مادیگر خسته شدیم اینقدرفریادکمک سردادیم …………….اما اینگارنه انگار کسی به فریاد مانرسید باورکنید دیگرنمیدانیم چه کنیم بس این ………………….. هسنند اصلا به ما جوانان اهمیت نمیدهند ما مگرچقدر سرگرمی داریم تمام دلخوشی ما همین تیم هست که شرایط خوبی داشته باشه اقای قربانی لطفا هرکاری ازدستتان مییاید انجام دهید اقای قربانی اصل این بود که استاندار باید به داد تیم برسید اما …………………………………………………………………………………………………………..اقای قربای آیانباید استانداری ونمایندگان شهر برای تیم شهروعشق جوانان کاری میکردند اقای قربانی شما دیگر به عشق و به خواسته های مااهمیت دهید .
  باتشکر

 • یه دونه ای ایت الله قربانی
  امید رو بهمون برگردوندی

 • امیدوارم این کار موثر واقع بشه و جوانان گیلان به ویژه جوانان رشت از این نگرانی چندین و چند ماه بیرون بیان

 • خیلی ممنونیم از شما بابت پیگیری

 • با تشکر از گیلانیان که رابطی شدن بین هواداران و آقای قربانی

 • از پیگیری های به عمل آمده توسط شما عزیزان بی نهایت سپاسگزاریم و منتظر شنیدن خبر های خوش از شما عزیزان هستیم . رفع مشکل تیم ما بی شک خوشحال کننده ترین خبر برای جوانان رشت و گیلان است . امیدوارم همه ی مارا خوشحال کنید .

 • اقا دستتون درد نکنه بابت پیگیریتون.

 • بسیار سپاسگذارم بابت پیگیری ها

  امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوشی بشنویم. دیگه مسئولین به صحبت های آیت الله قربانی نمیتونن بی توجه باشن و باید پاسخگو باشن

 • مدیر عامل باشگاه داماش گیلان از منتفی شدن خرید این تیم توسط آخرین مشتری این باشگاه با ارسال یک “اس ام اس” خبر داد
  مسئولین استان به داد این تیم برسید

 • تا کی شعار دادن؟ وقت عمل کردن و حمایت از تیم الان هست نه وقتی خیلی دیر شده باشد!!

 • آقا این چه وضعشه ۱ ماه مونده به شروع لیگ همه استرس دارن این خریدار هم که پا پس کشید. 🙁

 • علیرضا ماکلوانی

  آقایان مسئول،مسئولان محترم استان گیلان،شمارابخدا کاری برای این تیم بکنید،
  به والله میخواهند این تیم را نابود کنند،بخدامیخواهند این تیم را به زمین بزنند،به آن خدایی که میپرستید کاری برای این تیم بکنید،نگذارید دلخوشی جوانان نابود شود،به والله اگر این تیم نابود شود شهر ازاین وضعیتی که هست بدتر خواهد شد،شمارا به خدابه ناله ها والتماس های ما نخندید،شمارابه خدا ناله های مارا جدی بگیرید،نگذارید ناله ونفرین جوانان برای شما بماند،نگذارید جوانان از رای و حضور خودر صحنه های انتخابات ودیگر امور پشیمان شوند،شمارا به خدا جمع شوید وهرچه زودتر این تیم رانجات دهید،آقای قربانی شما به عنوان پدر این استان چاره ای برای این تیم اتخاذ بفرمایید…

 • علیرغم تلاش ایت الله قربانی عزیز که ازشون خالصانه تشکرمیکنم انشالا سایه تون بالا سر ما جوونای رشتی باشه. اما مسولین استانی ما تو خواب زمستانی رفتن کاری انجام نمیدن

  من فقط یه سوال دارم از استاندار گیلان سعادتی

  منتظری کارها خودش انجام بشه!!! بعد بری بنر تقدیر تشکر خودت رو بزنی تو خیابون؟؟

 • داماش فقط یک تیم نیست بلکه هویت و غرور گیلان است…
  باید یکی پیگیری کنه

 • متاسفانه تا به امروز نه تنها خبر خوبی در رابطه با داماش گیلان به گوش نرسیده بلکه خبرهای نا امید کننده ای هم از اطراف شنیده می شود ! یعنی هیچ کس به فریاد نسلی که عاشقانه داماش رو دوست داره نخواهد رسید؟!

 • شهری که ۹ ماه شهردار نداره چه امیدی به اون باید داشت عصبانی عصبانی
  ۹ماه حکم تو راه تهران رشت گیر کرده

 • آقا لیگ شروع شد چرا هیچ کاری برای داماش نمی کنه کسی. آقای ایت الله قربانی داماش را دریابید.چرا شما مسولان فریاد مردم شهر رانمیشنوید. چی شد عرق گیلکی. استاندار که براش تو شهر برای رفع مشکل حل نشده داماش پرده میزنه چرا هیچ کاری برای داماش نمیکنه. مردیم از استرس مردیم هر روز صبح روزمونو با یه خبر بد درباره داماش شروع کردیم. سایت گیلانیان پیگیرتون همین بود. واقعا” متاسفم برای…………….

 • آقا سعید عزیز
  گیلانیان در بعد اطلاع رسانی وظیفه خود را به انجام رسانده و سر رشته حل مشکلات تیم دست مسئولین است نه رسانه ای مثل گیلانیان که هیچگونه اختیارات اجرایی ندارد !
  امیدواریم متولیان امر ورزش کشور و استان به ندای کمک جوان های گیلان پاسخی درخور بدهند

 • سایت محترم گیلانیان ، قبل از هرمطلبی از اینکه با خبر رسانی خود از داماش و هوادارانش حمایت کردید بی نهایت سپاسگزاریم ولی خود بهتر می دانید که گیلانی از بی رسانه بودن ضربه های زیادی خورده که عرصه ورزش یکی از انهاست شاید برای همین است که گیلانی زمانی می بیند که رسانه ای دردش را منعکس کرده انتظار دارد که این رسانه پیگیر مطالباتش باشد ما از شما برای حمایتتان کمال قدر دانی را داریم اما شاید توقع زیادی نباشد از رسانه ای که به آن اعتماد کرده ایم خواهان پیگیری موضوع از استاندار و نماینده های مجلسی باشیم که کویی در هوای این استان نفس نمی کشند ما از شما توقع داریم صدای نسلی باشید که همه خواسته هایش در حفظ و بقای تیمی که عاشقانه دوست دارند خلاصه شده، ما میخواهیم که اگر امکانش برای شما مهیا است از انها بپرسید که تا به امروز چه کرده اند؟و چه باری از دوش اینهمه هوادار و این تیم مظلوم برداشته اند. باز هم از شما و پاسخگویی شما سپاسگزاریم

 • از جناب استاندار تشکر میکنیم که تنهایی این زحمت را به دوش می کشند

 • امیدوارم پیگیری های شم به نتیجه هم منتج شود.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی