گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
اکتبر 9, 2014 کد خبر : 30352 خبر ها

نخستین گروه از خودروهای سنگین راهداری گیلان وارد منطقه آزاد انزلی شد

نخستین گروه از خودروهای سنگین راهداری گیلان وارد منطقه آزاد انزلی شد

گیلانیان : مدیر گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد انزلی به ورود نخستین گروه از خودروهای سنگین راهداری برای نوسازی ماشین آلات عمرانی گیلان در این منطقه خبرداد.

مختار گرشاسبی عصر چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: با ورود نخستین گروه از ماشین آلات سنگین راهداری به این منطقه نخستین گام عملی به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و ماشین آلات عمرانی استان گیلان با پلاک منطقه آزاد انزلی برداشته شد.

وی اظهارداشت: پیش از این سازمان منطقه آزاد انزلی معافیت عوارض ورود خودرو برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و عمومی در محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه را تصویب کرده بود.

مدیر گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد انزلی کفت: ستاد بحران استان گیلان به منظور تکمیل و به روز رسانی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود در مواجهه با حوادث غیرمترقبه استان، اقدام به واردات هفت دستگاه بیل بکهو (Bill Backhoe) کرده که عملیات شماره گذاری این ماشین آلات با پلاک منطقه آزاد انزلی از سوی این سازمان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه از همه دستگاه های عمرانی، خدماتی استان گیلان به منظور بهره گیری از معافیت اعمال شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی برای به روز رسانی ماشین آلات سنگین، راهداری و راه سازی و ناوگان عمومی دعوت می شود، افزود: با اجرای مصوبه تردد خودرو با پلاک منطقه و رویکرد مدیرعامل سازمان مبنی بر لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان در محدوده تردد خودروهای منطقه با اعمال معافیت برای ماشین های وارداتی زمینه کاهش قیمت تمام شده خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی فراهم شده و شاهد ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم استان گیلان و گردشگران از طریق بهره‌گیری از خودروهای با ضریب ایمنی بالا خواهیم بود.

گرشاسبی یادآورشد: بیل بکهو (Bill Backhoe) نوعی تراکتور در اندازه‌ ها و مدل‌ های کوچک و بزرگ مجهز به بیل جلو به نام (Loader) و بیل عقب به نام (BackHoe) بوده که بسیار مناسب کارهای عمرانی، راهداری و ساختمانی است و درهنگام بروز بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه به منظور پیشگیری، امدادرسانی، بازسازی و نوسازی مناطق آسیب‌ دیده کاربرد فراوانی دارد./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی