گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
آوریل 29, 2012 کد خبر : 8446 خبر ها

گامي ديگر در جهت خودكفايي و تقويت بازدارندگي :

نسل جدید هواپیمای شکاری صاعقه تولید می شود

نسل جدید هواپیمای شکاری صاعقه تولید می شود

گیلانیان : معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش متعدد این نیرو در سال جاری خبر داد و گفت: این نیرو در قالب این رزمایش ها، توانمندی های خود را بار دیگر به نمایش می گذارد.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده همچنین با اشاره به برنامه های این نیرو برای ارتقای سامانه های راداری و مهمات هوشمند گفت: نسل های جدید هواپیمای شکاری صاعقه تولید می‌شود.وی اظهار داشت: ارتقای سامانه های هواپیمای شکاری صاعقه به صورت بومی و توسط متخصصان داخلی به صورت پیوسته در جریان است.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش افزود: افزایش برد موشک ها، ارتقای موشک های هوا به هوا، افزایش برد رادار، جنگ الکترونیک، مهمات هوشمند و به روز کردن سامانه های الکترونیک هواپیما (اویونیک) از جمله طرح ها و پروژه های نیروی هوایی است که با پشتیبانی صنایع دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صورت می گیرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش همچنین با تاکید بر این‌که نیروی هوایی آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است، گفت: پرواز هواپیماهای جنگنده و شکاری این نیرو در رزمایش ها و رژه های هوایی، گوشه‌ای از توانمندی‌های تجهیزاتی و نیروی انسانی این نیرو را به نمایش می گذارد./خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی