گیلانیان
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 29 March , 2023
ژانویه 1, 2012 کد خبر : 5366 خبر ها

برگزار شد :

نشست اعضای قرارگاه پارک موزه دفاع مقدس با استاندارگیلان

نشست اعضای قرارگاه پارک موزه دفاع مقدس با استاندارگیلان

گیلانیان : مهندس سعادتی با اشاره به اهمیت ساخت پارک موزه دفاع مقدس اظهار داشت : زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا که با ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی عزت و اقتدار را برای کشورمان به ارمغان آوردند وظیفه همه ما است وی اظهار داشت : ساخت پارک موزه دفاع مقدس از جمله اقدامات مهم ، ماندگار و ارزشمند ی به شمار می رود که تمامی مسئولین باید در جهت تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نباشند .
استاندار گیلان با بیان اینکه باید نسل حاضر و نسل های آینده را بیش از پیش با فضای دوران دفاع مقدس آشنا نمائیم افزود : این مجموعه می تواند نقش موثر و قابل توجهی را در فرهنگسازی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و دفاع مقدس ایفاء نماید .
مهندس سعادتی گفت : تمامی مدیران باید با تمام توان خود و با روحیه بسیجی و جهادی در جهت احداث هر چه سریعتر پارک موزه دفاع مقدس درگا م بردارند.وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت : احداث پارک موزه دفاع مقدس موجب آشنایی بیشتر نسل های حاضر و آینده با حماسه آفرینی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس خواهد شد .
گفتنی است پارک موزه دفاع مقدس استان شامل بخش آثار شهدا ، سایت اداری ، شبیه سازی منطقه عملیاتی خیبر دوران دفاع مقدس ، سالن همایش ، بازارچه فرهنگی و … در منطقه عینک رشت احداث خواهد شد ./ پرتال استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی