گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
می 30, 2012 کد خبر : 9313 خبر ها

نماینده آستانه اشرفیه در گفتگویی اختصاصی با شاهد شمال

نمایندگان گیلان در خصوص مدیریت استان تصمیم گیری می کنند

نمایندگان گیلان در خصوص مدیریت استان تصمیم گیری می کنند

گیلانیان :  دومین نشست مجمع نمایندگان استان گیلان تا ساعاتی دیگر در تهران برگزار خواهد شد.

دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم شریف آستانه اشرفیه گفت : در این نشست نمایندگان گیلان در خصوص تعیین رئیس مجمع و اعضای هئیت رئیسه با یکدیگر به گفتگو و تبادل نظر خواهند پرداخت. وی با اشاره به همدلی و وفاق سیزده نماینده گیلان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همگرایی در نمایندگان این دوره و اتفاق نظر در تصمیمات، ثمرات مثبتی برای گیلان و مردم فرهیخته و شریف آن به همراه خواهد داشت.
نماینده مردم آستانه اشرفیه اظهارداشت: در جلسه عصر امروز مجمع نمایندگان در خصوص عزل و نصب های شتابزده استاندار گیلان و بررسی ضعف های مدیریت استان تصمیم گیری خواهد نمود.
دکتر قربانی با اشاره به اعتراض غالب نمایندگان به استاندار گیلان افزود: با ادامه این روند ، استان گیلان بیش از پیش متضرر خواهد شد و بی تجربگی مدیران ارشد استان ، چالش های جدیدی را بدنبال خواهد داشت/شاهدشمال

اخبار مرتبط

نظرات

  • اقای دکتر قربانی ماشاالله جنابعالی نماینده شدی هنوز اینقدر اطلاعات نداری که برای مدیریت ارشد استان نماینده نمی تواند تصمیم گیری کند؟؟!!قبول نداری؟؟تصمیم گیری بکنید ببینیم چه می کنید؟/بالاتر از شما هم نتوانستند با ایشان کاری بکنند و روی آوردند به تریبون شما که به قول ما گیلانیها دیروزی زاکی!!!

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی