گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 5, 2023 کد خبر : 84524 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بازوهای محکم نظام هستند

نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بازوهای محکم نظام هستند

گیلانیان : عبدالله پور با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند گفت: باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از ایشان تبعیت کنیم زیرا مسیر رستگاری اجرای همین مهم است.

سردار محمد عبدالله‌پور – فرمانده سپاه قدس گیلان- امروز(یک‌شنبه، ۱۴ اسفند) در اولین همایش سربازان گمنام اطلاعات سپاه قدس گیلان گفت: سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) و تمامی نیروهای امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، خیلی از اقدامات این سربازان گمنام دیده نمی‌شود و تمامی برنامه‌های آنان گمنام ولی جهادی است.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی و سربازان گمنام اطلاعات سپاه در ایجاد آرامش جامعه نقشی موثر دارند افزود: بسیاری از کارهای این سربازان یادآور ایثار و رشادت رزمندگان و روزهای دوران دفاع مقدس است.

عبدالله‌پور انقلاب اسلامی ایران را آغاز انقلاب جهانی حضرت مهدی دانست و بیان کرد:سربازان گمنام امام زمان(عج) باید این فرصت را غنیمت شمرده و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) باشند.

وی بر لزوم توجه به افزایش صبر و استقامت در بین آحاد مردم و به ویژه در بین نیروهای سازمان اطلاعات و حفاظت اطلاعات سپاه قدس گیلان تاکید کرد و اظهارداشت: باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از ایشان تبعیت کنیم زیرا مسیر رستگاری در اجرای همین مهم است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای اطلاعاتی و امنیتی گیلان جهت ایجاد امنیت در جامعه در دوران اغتشاشات، تصریح کرد: در استان گیلان و در سریعترین زمان ممکن بسیاری از لیدرهای آشوبات شناسایی و بازداشت شدند که این امر حاکی از تلاش شبانه‌روزی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در گیلان است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی