گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
می 5, 2013 کد خبر : 18575 خبر ها

غلامعلی جعفرزاده :

همه بدخواهان بدانند که مردم تابع ولایت فقیه هستند

همه بدخواهان بدانند که مردم تابع ولایت فقیه هستند

گیلانیان : نماینده مردم رشت گفت: همه بدخواهان بدانند که مردم ما تابع ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا و در همه جا به فکر سربلندی نظام و سرافرازی پرچم کشور عزیزمان هستند.

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی شامگاه گذشته در همایش حماسه‌سازان که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و کارگر در سالن اجتماعات بانک صادرات با حضور فرهنگیان بازنشسته، خانواده شهدا، ایثارگران و کشاورزان برگزار شد، گفت: به شما قول دادم که از حقوق شما دفاع کنم، من سرباز رهبری هستم و خدمت به شما افتخار من است.

وی با بیان اینکه خبرهای خوبی در راه است، افزود: مطالبات برخی از ایثارگران که از سال ۷۲ پرداخت نشده است و در لایحه بودجه ۹۲ ذکر شده است در سال جاری پرداخت می‌شود.

نماینده مردم رشت اضافه کرد: با توجه به مشکلات و افزایش هزینه‌های درمان، دولت را مکلف کردیم ۱۰درصد بیمه سلامت که شامل ۳ هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان است در سال ۹۲ پرداخت کند.

مهندس جعفرزاده با بیان اینکه حادثه تلخ شورای شهر رشت قلب مردم این شهر را جریحه‌دار کرده است، تصریح کرد: ما برای شورای شهر به کسی رای می‌دهیم که تابع ولایت فقیه، بی‌حاشیه و سلامت باشد.

وی با اشاره به اینکه با ابطال شورای شهر رشت مخالف بودم، خاطرنشان کرد: معتقد بودم که در ۲ ماه باقی مانده برای اینکه این لکه ننگ در تاریخ رشت ثبت نشود باید از ابطال شورای شهر خودداری کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز ما جمع شدیم که پیمان ببندیم تا یک ماه دیگر ۲۴ خرداد ماه برای کوری چشم دشمنان، شادی شهدا و امام شهدا و مهمتر از همه حمایت از ولایت فقیه در انتخابات شرکت کنیم.

مهندس جعفرزاده در خصوص ویژگی کاندیدای برتر گفت: هرکس ادامه‌دهنده راه شهدا است به او رای می‌دهیم، ما رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که تابع ولایت فقیه و مطیع امر ایشان باشد.

نماینده مردم رشت تصریح کرد: قانون اساسی کشور ما، قانون مترقی است و همچنین کشور ما کشور غنی و سرمایه‌داری است لذا هرچه مردم تصمیم گرفتند همه مسئولند تابع آنها باشند.

مهندس جعفرزاده اذعان کرد: همه بدخواهان بدانند که مردم ما تابع ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا و در همه جا به فکر سربلندی نظام و سرافرازی پرچم کشور عزیزمان هستند.

وی گفت: نمایندگان گیلان به همراه استاندار در تلاشیم تا استان گیلان را بسازیم.

به گزارش ایسنا، در پایان این همایش از مادران شهدا و پدر شهید امین اصغری که بازنشسته فرهنگی است تقدیر و تجلیل به عمل آمد. منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی