گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
مارس 6, 2013 کد خبر : 17666 دسته‌بندی نشده

مدیر مسئول گیلانیان :

همه فرصت ها ، حتی بستری شدن در بیمارستان طلائی است

همه فرصت ها ، حتی بستری شدن در بیمارستان طلائی است

اختصاصی گیلانیان : تصورم این است وقتی بعضی از بندگان در برابر نعمات الهی ناسپاسی می کنند خداوند ، مدار زندگی را بگونه ای تنظیم می کند تا این قبیل افراد در شرایطی قرار بگیرند تا نعمات الهی را با تمام وجود درک و از خالق نعمت ها شکرگذاری نمایید . اگر بیماری ، بستری در بیمارستان ، دست و پنجه نرم کردن با مرگ نعمت الهی معرفی شود ، شاید برخی تصور کنند این ها شعار است و با زندگی واقعی مناسبتی ندارد در حالیکه برای شخص بنده بستری چند روزه در بیمارستان دیدگاه جدیدی پدید آورد که پذیرشش برای بسیاری خیلی سخت خواهد بود .

ایام بستری در بیمارستان نگاهم را به زندگی تغییر و تمام هم و غم مرا متوجه داده های خداوند کرد که شکرگذار بدون چون و چرا باشم . از زمان بستری در بیمارستان هرگز تصور نمی کردم اینقدر متوجه نعمت های پیرامونی شوم و روزانه چندین بار از این بابت قدردان خداوند باشم .

عزیزی که برای ملاقاتم به بیمارستان آمده بود ، از من پرسید : اوضاع را چگونه می بینی ؟ گفتم : ضمیر مغفول ، درونم را پیدا کرد تا بیشتر متوجه خالق هستی شوم گفت : همه داده های خدا ، حتی بیماری عشق و غمزه عاشقانه خالق با مخلوق است که بسیار هم زیبا است .

 از بعد عرفانی قضیه که بگذریم عکس العمل ها و احوالپرسی های شخصیت ها ، بزرگان ، سروران ، دوستان و صد البته همکاران رسانه ای اینجانب به گونه ای بود که شرح آن از حد بیانم خارج است .

اثر دوم بستری شدن در بیمارستان شناخت دقیق تر دوستان و همکاران است که همیشه بنده را مدیون بزرگواری های خود قرار می دادند ولی من آن بصیرت لازم را نداشتم . شاید حکمت این بیماری آن باشد که خداوند اراده فرمود من مدیون دوستان و همکاران نباشم و حسب وظیفه با تمام وجود همه را بشناسم و ادای دین و تشکر کنم از تمامی همکاران و دوستانی که به طرق مختلف منجمله انتشار مطلب ، تماس های تلفنی ، پیامک و حتی مراجعه بیمارستان از اینجانب دلجویی کردند .

بنابراین بر خود لازم می بینم از همه بزرگان ، سروران ، دوستان و همکاران رسانه های نوشتاری ، تصویری و مجازی که به شیوه های مختلف از اینجانب دلجویی نموده اند سپاسگزاری نمایم و از همه خوبان حلالیت بطلبم ، باشد که لطف خدا شامل همه احبا شود .

حسین لطفی – مدیر مسئول

بخش سی سی یو بیمارستان حشمت

اخبار مرتبط

نظرات

  • فاضل فاضل نیای فومنی

    با سلام ،خوشبختی نگاه خداست ،آرزو می نمایم که خداوند هیچگاه چشم از شما برندارد برایتان از خداوند آرزوی سلامتی دارم
    مدیر مسئول هفته نامه ۴دی

  • تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد/ وجود نازکت آزرده گزند مباد. سلامتی، عزت و توفیقات روزافزون حسین لطفی عزیز را از خداوند منان خواستارم.- دوست و ارادتمند قدیمی حجت جوادپور.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی