گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
سپتامبر 6, 2012 کد خبر : 12335 خبر ها

استاندار گیلان خواستار شد :

با همدلی در راه پیشرفت و آبادانی گیلان حرکت کنیم

با همدلی در راه پیشرفت و آبادانی گیلان حرکت کنیم

گیلانیان : اداره کل حوزه استاندار گیلان در اطلاعیه ای با قدردانی از پیام های تبریک انتصاب مهندس هاشم نیا از همگان خواست ازادامه ی این اقدام خودداری کنند و تمام همت خود را برای آبادانی گیلان بکارگیرند .
در این اطلاعیه آمده است :
با تشکر و قدردانی از ارسال پیام های تبریک توسط افراد حقیقی و حقوقی به جناب آقای مهندس هاشم نیا استاندار محترم گیلان بابت انتصاب ایشان از طریق چاپ در نشریات و جراید و نصب بنر در سطح شهر ، باتوجه به درخواست استاندار محترم مستدعی است ضمن خودداری از انجام اینگونه اقدامات ، همگان تمام همت و تلاش خود را برای تقویت همدلی ها ، پیشرفت و آبادانی گیلان به خرج دهند .

اخبار مرتبط

نظرات

  • من یه خواهشی دارم اگه امکان داره استانداری بخشنامه ای چیزی بده نصب بنر انتخاب و انتصاب بجا و شایسته رو ممنوع بکنه حداقل برای مقامات دولتی که نمونه و مصداق بارز چاپلوسی و ریا کاریست. فقط برای چهرهای علمی و ورزشی اجازه اینکار وجود داشته باشه.این بنرا جز ابروریزی چیز دیگه ای نیست

  • اتفاقااگه آقای عارف توجه کرده باشند ظرف مدت یک و یا دو روز کلیه بنرها جمع آوری شدند حتما یک کسی دستور جمع آوری داده که خوشش نیامده بود ولی بعضی ها مثل کمک به تیم داماش که خودش راس قدرت استان قرارداشت (البته کمک واهی) سرتاسر رشت را بنر کاری کرده بودند به مدت یک ماه ویا بیشتر که بااعتراض شدید مدیر عامل داماش و مردم قرار گرفته بود که یادمان نمیرود هرگز هیچ کس اعتراضی نکرد! چرا !؟

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی