گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
آگوست 30, 2012 کد خبر : 12132 خبر ها

سرمربی داماش:

هواداران مسایل جوانمردانه را بیشتر رعایت کنند

هواداران مسایل جوانمردانه را بیشتر رعایت کنند

گیلانیان : امید هرندی پس از بازی فوتبال داماش و ملوان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دربی گیلان تحت تاثیر حاشیه هواداران و دیگر مسائلی که اتفاق افتاد برگزار شد، اظهار کرد: ملوان نقاط ضعف خود را پوشش داده بود و بازیکنان دو موقعیت خوب به دست آوردند و کمی جذابیت بازی را بیشتر کردند. وی ادامه داد: ترکیب داماش با حضور چاووشی و یک مهاجم دیگر هجومی بود و در این بازی ابراهیمی آمادگی کامل را نداشت.

سرمربی داماش گیلان با بیان اینکه در فصل بدنسازی کمی دچار کمبود بودیم، اضافه کرد: در نیمه دوم بازی تعویض نکردیم و خواستیم از طرف چپ حمله کنیم که جواب نداد.وی با انتقاد از حواشی به وجود آمده قبل از بازی با ملوان، خاطرنشان کرد: درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان حرف‌هایی می‌زند و می‌گوید بنده از هفته نخست در مصاحبه‌هایم می‌گفتم که هفته هفتم خوب می‌شویم.

هرندی ابراز کرد: بنده به عنوان مربی برای جلوگیری از حواشی نخست بازی بلندگوی ورزشگاه را در دست گرفتم و گفتم که داماشی‌ها بی‌احترامی نکنند و از طرفی دیگر برای برطرف کردن کدورت‌ها افشین چاووشی را مجبور کردیم تا به عیادت مازیار زارع برود.

وی با اشاره به اینکه تمام کارهایی که برای فرهنگ‌سازی نیاز بود را انجام دادیم، افزود: تنها کاری که نکردیم ۱۱ نفر را از زمین بیرون نکشیدیم تا به ما گل بزنند.

سرمربی داماش تصریح کرد: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم که حاشیه پیش نیاید اما آقایان که طرف حساب ما بودند تنها حرف زدند و هیچ اقدامی نکردند.

به گزارش فارس، تا پایان هفته هفتم فوتبال لیگ برتر تیم داماش گیلان با کسب ۹ امتیاز در رده یازدهم جدول و تیم ملوان انزلی با کسب ۱۲ امتیاز در رده پنجم جدول هجده تیمی قرار دارند./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی