گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
اکتبر 6, 2014 کد خبر : 30314 خبر ها

ورزشکاران گیلانی ۹ مدال مسابقات آسیایی اینچوان را کسب کردند

ورزشکاران گیلانی ۹ مدال مسابقات آسیایی اینچوان را کسب کردند

گیلانیان : سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت : ورزشکاران گیلانی ۹ مدال مسابقات آسیایی اینچوان را کسب کردند.

‘ سعید علیپور ‘ افزود : ورزشکاران گیلانی در قالب تیم های ملی و در رشته های مختلف در جریان مسابقات آسیایی که در اینچوان کره جنوبی برگزار شد ، موفق به کسب یک مدال طلا، پنج مدال نقره و سه مدال برنز شدند.

وی اظهار کرد : از این تعداد مدال های کسب شده توسط ورزشکاران گیلانی ، یک مدال به صورت انفرادی و هشت مدال نیز به صورت تیمی توسط ورزشکاران گیلانی کسب شد .

وی ادامه داد : بر این اساس ، ‘سعید حسنی پور ‘ کاراته کار شایسته گیلانی نشان طلای رقابت های اینچوان را در وزن خود کسب کرد و تنها ورزشکار گیلانی است که موفق به کسب مدال طلا شد .

وی بیان کرد : همچنین ‘ فرهاد رحیمی ‘ از گیلان به همراه تیم ملی کبدی ایران و ‘ اصغر کاردوست ‘ بسکتبالیست ملی پوش گیلانی به همراه تیم ملی بسکتبال ایران عنوان نایب قهرمانی آسیا و مدال نقره را کسب کردند .

سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : ‘ محمد رهبری’ دیگر ورزشکار گیلانی به همراه تیم ملی چهار نفره شمشیربازی اسلحه سابر ایران نشان نقره را برگردن آویخت .

وی اضافه کرد : در رشته قایقرانی نیز ‘سعید فضل اولی ‘ و ‘ علی آقامیرزایی ‘ دیگر نمایندگان استان گیلان در کایاک دو نفره نشان نقره ، ‘حمیرا برزگر ‘ و ‘ نازنین ملائی’ از گیلان در روئینگ چهار نفره و ‘ امیر رهنمای رونقی ‘ دیگر ورزشکار گیلانی در روئینگ دونفره مدال برنز کسب کردند.

ورزشکاران گیلانی در دوره گذشته مسابقات آسیایی که در گوانگژوی چین برگزار شده بود ، موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شده بودند ./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی