گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
نوامبر 15, 2011 کد خبر : 4157 خبر ها

اخبار انتخاباتی :

ورود احتمالی یک نامزد دیگر در حوزه انتخابیه رشت

ورود احتمالی یک نامزد دیگر در حوزه انتخابیه رشت

اختصاصی گیلانیان : گیلانیان از طریق منابع خود مطلع شده است که مدیر مسول روزنامه کثیرالانتشار اعتماد و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اطمینان از تایید صلاحیت خود توسط شورای نگهبان قانون اساسی به نزدیکانش گفته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  از رشت کاندید خواهد شد . در همین راستا نیز  دو هفته ای هست که ویژه نامه های گیلان روزنامه اعتماد منتشر می شود و تیمی هم در حال زمینه سازی برای ورود الیاس حضرتی نماینده ادوار گذشته رشت و تهران در خانه ملت به عرصه انتخابات آتی است.

با این تفاسیر الیاس حضرتی که در کنفرانس خبری ستاد انتخابات اصلاح طلبان که توسط خبرگزاری فارس به شماره: ۸۷۰۲۰۱۰۲۹۰ و تاریخ ۸۷/۰۲/۰۱ منتشر شده  گفته بود :

” من فکر می‌کنم مقصر اصلی احمدی نژاد است که نه تیم قدرتمندی دارد و نه مسائل جهانی را درک می‌کند و در طول این سال ها تنها شاهد تغییر وزراء، مدیران بانک‌ها و استاندارها هستیم، در حالی که رئیس جمهور خود این مسئولان را منصوب کرد و دوباره آنها را تغییر می‌دهد و پس از چندی می‌گوید باندی در درون دولت است. در این سال‌ها جز اخلال در اقتصاد کشور شاهد هیچ چیز دیگری نبودیم. “

خود را آماده می کند تا بار دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت نماید و بخت خود را بیازماید البته در صورت بوجود آمدن شرایط لازم برای ورود اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی