گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژانویه 30, 2012 کد خبر : 6400 دسته‌بندی نشده

سردار آقازاده پاسخ دهد

وزیر ورزش حامی انتخاباتی سردار آقازاده !؟

وزیر ورزش حامی انتخاباتی سردار آقازاده !؟

اختصاصی گیلانیان : به استناد مستندات موجود ، در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مقادیر قابل توجهی از وسایل ورزشی فدراسیون روستائی و عشایری ایران به جای تحویل به مسولین مربوطه استانی به دستور وزیر محترم ورزش و جوانان تحویل۹۰ نماینده مجلس در سراسر کشور شد !

به گزارش خبرنگار گیلانیان ، انتشار خبر ارسال چنین مرسوله ‌ای از محل بیت المال برای یکی از نمایندگان گیلان توسط مهمان برنامه زنده ” با ورزش ” شبکه باران ، سیمای مرکز گیلان ، واکنش‌های شدیدی را در استان و در نهایت وزارت ورزش و فدراسیون روستائی عشایری کشور برانگیخت .

پیگیری های خبرنگارگیلانیان مشخص کرد محموله ارسالی فدراسیون روستائی عشایری در رشت به جهت ناشناس بودن هویت حقیقی و حقوقی دریافت کننده از یکسو و داشتن عنوان روستائی عشایری از سوی دیگر به دست هیئت روستائی عشایری گیلان رسیده و این هیئت نیز به گمان اینکه وسایل ورزشی ارسالی متعلق به فدراسیون متبوع است و باید بین افراد ذینفع توزیع شود بلافاصله طبق روال جاری آن را توزیع نمود.

تا قبل از احراز هویت حقوقی مهندس آقازاده که می‌توانست هر مهندس آقازاده‌ای را شامل شود حساسیتی از سوی مقامات ابراز نشد ولی بر اثر واکنش‌ها و تماس‌های تلفنی مکرر از هر سو و  اعتراف صریح تماس گیرندگان مسجل شد که شخص مورد نظر کسی جز  شخص آقای مهندس(!) سردار آقازاده، نماینده محترم رشت نمی‌باشد.

از سوی دیگر اصرار تماس‌گیرندگان در باز پس گیری محموله ورزشی مشخص ساخت این مرحمتی وزیر کشور تنها به گیلان اختصاص نداشته بلکه از سوی وزارت ورزش اینچنین محموله هایی برای ۹۰ نماینده دیگر در سایر استان‌ها ارسال شده که تنها سهمیه سردار آقازاده، نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به دست صاحبان واقعی آن رسیده‌ است و به دور از انتظار رسانه ای شده است

گفته می‌شود حساسیت این موضوع به حدی بالا بود که مدیر کل تربیت بدنی گیلان به خاطر آن به تهران فراخوانده ‌شد

از سوی دیگر دست‌هایی از مجموعه وزارت ورزش یا فدراسیون روستائی و عشایری کشور در کار است تا با فشار و ارعاب مسئول باربری مربوطه در شهر رشت و تهدید به برکناری سرپرست هیئت ورزش های روستائی عشایری گیلان شاید بتوانند برای جبران گاف بزرگ وزیر ورزش و نماینده مردم رشت مرسوله مذکور باز پس گرفته شود !!؟؟

وقتی این وسایل ( که تنها بخشی از آن در تصویر روبرو هویداست ) در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر محترم ورزش برای تعدادی از نمایندگان فعلی ارسال می‌شود این شائبه را به وجود می‌ آورد  که شاید قرار است بخشی یا تمام هزینه های انتخاباتی۹۰ نماینده مورد اشاره در کشور از جمله سردار سید علی آقازاده دافساری توسط جریانی خاص از محل بیت المال تأمین شود !؟

 وقتی گیلانیان هشدارهای بزرگان نظام در مورد استراتژی های انتخاباتی جریان موسوم به انحرافی مبنی بر اینکه :

۱ –  جریان انحرافی برای تصاحب کرسی های بیشتر در مجلس نهم در نظر دارد با مهره‌های سفید وارد ‌شود.

۲ – جریان انحرافی برای هر کدام از کاندیداهای طیف خود مبلغ یک تا سه میلیارد تومان هزینه انتخاباتی در نظر گرفته است.

۳ – جریان انحرافی برای تصاحب ۲۰۰ کرسی مجلس تا کنون توانسته ‌است با ۱۲۲ نفر از کاندیداها لابی و مذاکره رو در رو نموده و به توافق برسد .

را با فعل و انفعالات جریان انحرافی و  اتفاق مورد نظر در کنار هم می گذارند با نگرانی از خود می پرسند نکند این ۹۰ نماینده از جمله نماینده رشت جزء ۱۲۲ نفر باشند ؟!  و با جدیت به دنبال پاسخ سوالاتی شرح زیر می باشند که پسندیده است سردار سید علی آقازاده دافساری ، به عنوان یک نیروی ارزشی و اصولگرا برای رفع نگرانی ها با صراحت موضع صریح و روشن خود را اعلام نماید :

اولا: چه دلیلی داشته است سردار آقازاده در آستانه انتخابات برای ورود به مجلس نهم از روش غیر عرفی و شرعی استفاده نماید ؟

ثانیا: حال که ادعا می شود محموله فدراسیون روستائی و عشایری بین صاحبان حقیق آن توزیع شده است ، دلیل اعمال فشار و تلاش برای به دست آوردن محموله‌ای از بیت المال برای چیست ؟

ثالثا : وقتی هیئت روستائی عشایری استان دارای مسئول و تشکیلات منسجم هست چرا نیازمندی های ان باید از کانال نماینده ، آنهم در آستانه انتخابات توزیع شود ؟!

رابعا : موضع خود را در ارتباط با جریان انحرافی با استراتژی فوق الاشاره به صراحت به افکار عمومی اعلام نماید؟

خامسا : چرا و به چه دلیل سرپرست هیئت روستایی عشایری استان گیلان تهدید به برکناری شده ‌است ؟؟!   

 

با کلیک روی تیتر زیر خبر تکمیلی در همین رابطه را بخوانید :

 اهدائی سردار آقازاده اولین قربانی خود را گرفت !؟

اخبار مرتبط

نظرات

 • شما که دیگران را متهم به جریان انحرافی می کنید مگر “ق” در لیست جریان انحرافی به استناد تاکید و تایید سایت و روزنامه این جریان نبود مگر “م ق” چندین جلسه در تهران با جریان انحرافی شرکت نکرد مگرامثال ” ر ” …. با … تو یه کاسه نیست ای لعنت به … هم حدی دارد.

 • سردار … ای بود که … ها آقازاده اش کردند ! حالا بینند و جوابگو باشند!ما که واگذارشان کردیم !

 • سلام
  مردم … حضرت عباس رو باور کنند یا دم … رو؟
  سردار لطفا پاسخ بدید ؟ این وسایل ورزشی رو به درخواست خودتون گرفتین ؟ بعدش هم لطفا بگین با این وسایل چی کار می خواستین بکنین ؟

 • فعلا قضاوت نمی کنم تا اینکه از خود آقازاده بشنویم یا مدرک کاملی ارائه بدهید چون او تا به حال شخصی اصولی شناخته شده بود و در این زمینه دشمن نیز از داخل و خارج فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده برای این که چهره ی افراد اصولگرای ما را غیر موجه جلوه دهد .

 • با سلام اقای “م ر چ” اگه ممکنه راجع به شن و ماسه هایی که سالهاست بدونه مجوز و با رانت برداشت میکنید و هر نوع اعتراض اهالی منطقه رو در دم خفه میکنید برای مردم توزیح یا با هماهنگی دوستانتان در صدا و سیما رسانه ای کنید ممنون می شیم

 • مقام معظم رهبری:«نماینده متدین، امین، طرفدار عدالت، مخالف با فساد، طرفدار حقوق محرومین، پایبند به مبانى اسلام و ارزش هاى اسلامى و خط امام؛ یک چنین نماینده اى را بفرستند مجلس، آن وقت مجلس مقتدر خواهد شد، عزتمند خواهد شد.»آیا کوچکی نژاد،دلق پوش وآقازاده این شرایط رادارند

 • برادر سجاد طلبه ! قربان لباس پیغمبریت برم ، کجای اصول و اصولگرایی میگه داماد تازه از سربازی آمده را پست بخشداری فومن بدهی؟ کجای اصولگرایی و اصول گفته داماد برادرت را بکنی مدیر کل میراث فرهنگی گیلان کجای اصول و اصولگرایی میگه از بیت المال برای تبلیغات شخصی ات بهره ببری و بجای عذر خواخی بابت عوام فریبی اخیر مدیر معترض را بر کنار کنی؟!

 • من به عنوان یک مطلع، مستندا به استناد اسناد موجود در وزارت ورزش و جوانان و به دور از هرگونه جریانات سیاسی موجود و حواشی آن عرض میکنم اقدام هیئت ورزشهای روستایی استان گیلان در راس آن، رئیسش، سیاسی و نوعی … اموال دیگران است
  به دور از هرگونه جانبداری از فرد یا افراد اموال تحویل داده شده به باربری مورد اشاره به نام فرستنده فدراسیون ورزشهای روستایی و عشایری کشور و گیرنده آن آقای آقازاده بوده است که تعمدا هیئت ورزشهای روستایی آن را از باربری تحویل و توضیع نموده است
  در صورت لزوم اسناد آن در محاکم حقوقی قابل ارائه میباشد که متاسفانه تبدیل به یک شانتاژ تبلیغاتی علیه نماینده فعلی مجلس گردیده است

 • ناشناس عزیز ! بنظرم شما محسن بخشدار!! داماد سردار هستید چون واقعا استدلالهاتون آبکی و از روی غلیان احساسات فامیلی و شایدم احساس خطر از تنزل موقعیت مکسوبه در آینده نزدیک باشد! … تا سردارتون برات تکذیبیه صادر کنه! آخه چطور تکذیب کنه؟ سند محکمتر از این عکسها و مستندات سند بهتر از برکناری مدیر افشاگر اسناد؟

 • میشه بگید این اموال چقدر ارزش داشته که ما هم مثل شما شلوغ کنیم ………………………………….. گیلانیان – اگر چه مشت نمونه خروار است ولی هر قدر مناعت انسان ببیش قدر و ارزش و احترامش بیش

 • آن اقایی که استاندار قبلی را متهم به شرکت در جلسات گروه انحرافی مینمایدگویا نمیداند استاندار استان محروم و عقب نگهداشته ای چون گیلان برای اجرای طرح های توسعه و تامین اعتبار چاره ای ندارد جز اینکه از طریق برقراری ارتباط با مقامات ذی نفوذ برای عمران و آبادی استان بودجه و اعتبار مالی کسب نماید بنظر اینجانب آقای مهندس ق با روحیه تعصب و غیرت نسبت به گیلان و بجان خریدن تهمت و افترا و جوسازی هخا فداکاری نمودند و بسیاری از طرح های معوق رابا همین ارتباطات اجرایی نمودند که بسیاری از انها هم اکنون بدست استاندار فعلی در حال افتتاح میباشند هیچ استانداری تا کنون در گیلان نبوده به اندازه استاندار قبلی مردمی و محبوب و دارای توان اجرایی و ارتباطات مناسب و لازم با وزرا و مسئولین ذی نفوذ بویژه مورد تائید شخص رئیس جمهور باشد استاندار قبلی ۳۰سال سابقه کار اجرایی دارند و اصلا شخصی سیاسی کار نیستند و در سوابق ایشان هم وابستگی به هیچ جناحی دیده نشده ایشان سالها معاون اقای طاهایی استاندار فعلی مازندران بودند و توان و قابلیت ایشان همیشه در استان مازندران زبانزد همه مسئولین بود لذا با دست خود تیشه به ریشه سرمایه های مدیریتی استان خودمان نزنیم اگر کسی را قبول نداریم و یا در راستای منافعی جناحی ما نیست با تهمت انحرافی شخصیتش را تخریب نکنیم که فردای قیامت باید پاسخگو کردار و گفتارمان باشیم !

 • ستاد حامیان دولت اسلامی سال 84

  سلام علیکم
  به دوستان سایت گیلانیان هشدار می دهیم
  از شانتاژ کردن و موج سواری در بهبوهه انتخابات ببرهیزید و با ارائه اکاذیب به تحریک و انراح افکار عمومی نپر دازید
  چرا که با این روش با اصول و مشی اصول گرایی منافات دارد و حربه و منش اصلاح طلبی این چنین است مگر آنکه خدای نا کرده بگوییم این بار گرگ در لباس میش آمده است.
  در این صورت ستاد حا میان دولت اسلامی که در سال۸۴ تشکیل شده و مستندات و نا گفته های زیادی از مدیریت آقایان قهرمانی ،ناصر امینی ، آقای رئوفی و….. دیگران که این سایت به پشتیبانی و حمایت آنها دایر شده است ارائه خواهد کرد.
  اگر این ستاد سکوت کرده است فقط به جهت حفظ وحدت و حفظ اعتماد عمومی نسبت به مسئولین بوده است اگر حریم ها بخواهد نا جوانمردانه شکسته شود این ستاد بر مبنای اصول اصیل خود عمل خواهد کرد

 • و علیکم السلام
  ستاد محترم حامیان دولت اسلامی سال ۸۴
  ۱ – تصور می کنم دوستی با هشدار و تهمت و توهین مغایرت داشته باشد .
  ۲ – بیان نظر به شرط هشدار و اهانت و تهدید ، تحمیلی است نه استدلالی .
  ۳ – گیلانیان با کسی به ویژه اشخاص مورد نظر آن ستاد محترم عقد اخوت نبسته و هیچ اصراری بر رد یا قبول این ادعا هم ندارد ، زمان تبلیغات این مهم را به اثبات خواهد رسانید.
  ۴ – وقتی این وبگاه خود از منتشر کنندگان اسناد فعالیت های خارج از حوزه وظیفه مقرر است بدون شک این حق را نیز برای سایر پایگاهها که مباحث مستند دارند محفوظ می داند .
  ۵ – اگر حرمت ها و حریم های بر اساس یک تعریف منطقی و اصولی باشد یقینا مورد موافقت و استقبال این وبگاه نیز خواهد بود و خوب است واژه های جوانمردانه و ناجوانمردانه مصداق علمی و عقلی داشته باشد نه احساسی .
  ۶ – لطفا نظر ارسالی خود را یک بار دیگر بخوانید

 • ستاد حامیان دولت اسلامی سال 84

  سلام علیکم
  امید وارم
  شما این مطلب را که آقای ” ق چ ” به دلیل وابستگی شدید و عمیق با جریان انحرافی در دولت و سهل انگاری در مورد اختلاس شرکت داماش و غیره رد صلاحیت شده را منتشر نمایید نه اینکه…….
  اگر نمی توانید ما می توانیم از زد وبندهای آقایان را منتشر نماییم.
  البته بعد از انتخابات حتما این را خواهیم کرد

 • ظاهرا افشاگریهای پی در پی راجع به سردار و دامادشان ” م ن م ” را که از خاندان برجسته ……………. شمال کشور می باشند بسیار ناراحت کرده به نحوی که اسامی مانند “ر ق چ” ” ن ا ” و ” ع ر ” را کنار هم جمع می کند و علیه شان تهدید به افشاگری می نماید!
  اما چرا تهدید ? این آقایانی که اسم بردیدحاضر هستند شما هم اگر واقعا قصد عقده گشایی تحت لوای حامیان دولت و .. را ندارید! بیایید اسنادتان را ازطریق همین گیلانیان منتشر نمایید چه اشکالی دارد ؟ اصلا با این افراد مناظره نمایید تا دروغگو و شانتاژگر رسوا شود.چطوره ؟ اما چرا وعده سرخرمن می دهید ؟ بعد از انتخابات با الان چه تفاوتی دارد ؟…………………………………………………………………………………………………… پس مشکل کجاست؟چرا فرافکنی؟چرا تهدید؟بسم الله افشا کنید ولی مستند و مستدل باشد

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی