گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
می 6, 2014 کد خبر : 26902 خبر ها

وظیفه داریم فضاهای خوب و سالمی برای تفریح مردم فراهم کنیم

وظیفه داریم فضاهای خوب و سالمی برای تفریح مردم فراهم کنیم

گیلانیان : دکتر محمدعلی نجفی دراین بازدیدکه معاون هماهنگی امور عمرانی ،شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر رشت ومدیرکل منابع طبیعی نیز حضور داشتند با تأکید براینکه سرانه فضای سبز رشت نسبت به بعضی از شهرهای دیگر پایین است گفت : با بهره برداری از پارک چمارسرا در آینده نزدیک بخشی از کمبودسرانه فضای رشت جبران خواهد شد.

وی با تأکید برحمایت استانداری از افزایش پارک ها و بوستان های رشت و فضای سبز مرکز استان گفت : شهرداری رشت با همکاری معاونت عمرانی نسبت به ساخت پارک ۴۰۰ هکتاری لاکان اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وظیفه داریم فضاهای خوب و سالمی را فراهم کنیم که مردم به ویژه جوانان اوقات فراغت و سرگرمی خود را در آنجا سپری کنند، خاطر نشان کرد : اگر به بهبود فضای سبز رشت و شهرهای دیگر و زیبا سازی آنها اقدام کنیم بی شک در جذب گردشگر نیز موفق خواهیم بود.

استاندار گیلان خاطر نشان کرد : باید شرایط را برای توسعه گردشگری داخلی و حتی حضور گردشگران خارجی در استان داشته باشیم کهبخشی از ان مربوط به زیبا سازی شهری است.

گفتنی است پارک چمارسرای رشت در زمینی به مساحت ۷هکتار از ۲ سال گذشته در حال بهسازی است و با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

چشمه های طبیعی ، امکانات ورزشی ، فضای سبز ، سرویس بهداشتی ، کتابخانه و مرکز فرهنگی از حمله امکانات این پارک است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی