گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
ژانویه 28, 2014 کد خبر : 24141 خبر ها

ویژه برنامه ۱۲ بهمن در گلزار شهدای رشت برگزار می شود

ویژه برنامه ۱۲ بهمن در گلزار شهدای رشت برگزار می شود

گیلانیان : حجت السلام مجتبی اشجری، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، امروز(۷ بهمن) در نشست هماهنگی یوم الله ۱۲ بهمن، گفت: این انقلاب برگرفته از نام امام خمینی(ره) است که در هیچ جای جهان بی‌نام خمینی این انقلاب شناخته شده نیست.

وی با بیان اینکه امام اسطوره ایمان در راه خدا بود و قطعا چراغ راه آیندگان برای همگان است، افزود: امام خمینی(ره) تازه ترین و جذاب ترین پیام‌ها را نه تنها برای مردم ایران بلکه برای بشریت به ارمغان آورد.

حجت الاسلام اشجری دست یابی به استقلال را از دست آوردهای دهه فجر دانست و اذعان کرد: امام روح امید به آینده در بشریت بود.

وی به برنامه‌های دهه مبارک فجر و یوم الله ۱۲ بهمن اشاره کرد و افزود: نواختن گلبانگ انقلاب در سراسر مدارس استان، بوق کشتی‌ها، ناقوس کلیساها، رژه نمادین ماشی آلات کشاورزی از جمله تراکتور و تیلر در شهرستان لنگرود، رژه موتور سواران و حضور نونهالان در مزار میرزا کوچک جنگلی، نواختن زنگ انقلاب در مدارس و رژه نیروهای مسلح از جمله برنامه‌های ۱۲ بهمن است.

حجت الاسلام اشجری با اشاره به برگزاری ویژه برنامه ۱۲ بهمن در استان گفت: تجدید عهد و پیمان با شهدا یکی از برنامه‌های اصلی ۱۲ بهمن است که به همین مناسبت ویژه برنامه۱۲ بهمن ساعت هشت و نیم صبح در گلزار شهدای رشت با سخنرانی حجت السلام و المسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد، نائب ریس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

وی به مسیرهای رژه موتورسواران پرداخت افزود: این رژه توسط موتورهای یگان‌ها با پرچم جمهوری اسلامی از فرودگاه رشت به سمت چهار راه گلسار و خیابان سعدی و شریعتی به سمت گلزار شهدای رشت انجام می‌شود.

حجت الاسلام اشجری به مراسم نمادین استقبال از امام در فرودگاه رشت خبر داد و تصریح کرد: به طور نمادین ساعت۹/۳۰ دقیقه صبح روز ۱۲ بهمن در فرودگاه رشت لحظه ورود امام به کشور با حضور جمعی از مسئولین و دانش آموزان برگزار می‌شود./ منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی