گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
مارس 12, 2014 کد خبر : 25561 خبر ها

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان بمناسبت بزرگداشت روز شهداء

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان بمناسبت بزرگداشت روز شهداء

” بسم رب الشهدا و الصدیقین “

انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران ، پیام روشنی به جهانیان بود که مکتب اسلام ناب محمدی (ص) در این کشور چون چراغی فروزان راهگشا است و مردم ولایتمدار این مملکت تا پای جان در صیانت از آرمانهای خود ایستاده اند . بی شک تقدیم هزاران شهید خود گویاترین سند عزتمندی مردم ایران در حفظ دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است . شهدا با نثار جان خود عزت و آبرو به این کشور بخشیدند و برهمه مسئولان و مردم واجب است خدمتگزاران خاندان معظم شهدا و پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه باشند چرا که تا این فرهنگ در مردم زنده و پویا است استمرار این نظام الهی جاودانه می ماند .

امروز به برکت خون شهدا فریادالله اکبر در سراسر جهان طنین انداز و ابرغلیظ تحریف ها و جهالت ها در حال اضمحلال است . معبری که شهدا با پیروی از فرامین ولایت وباخون خود از میان میدان نیرنگ و غفلت گشودند و رنگ و بوی ایثار و شهادت به آن بخشیدند ، اکنون در سراسر جهان ، در بیداری ملت های مظلوم ، تجدید حیات جوامع اسلامی ، سرافرازی حق و سرافکندگی باطل خود را نشان میدهد .

اینجانبان با گرامیداشت ۲۲ اسفند ماه که مزین به روز بزرگداشت شهدا است . برای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران آرزوی بهرورزی و سلامتی و برای خادمان بزرگوار شهدا و ایثارگران ، توفیقات روز افزون خدمت خاضعانه و خاشعانه به منظور اعتلای فرهنگ والای ایثارو شهادت را از درگاه احدیت مسئلت می نماییم .

           زین العابدین قربانی                                                                                   محمد علی نجفی

        نماینده ولی فقیه دراستان و                                                                                استاندار گیلان

           امام جمعه شهررشت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی