گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
اکتبر 16, 2011 کد خبر : 3663 خبر ها

هیچ اخلالی در روند وحدت اصولگرایان پیش نخواهد آمد

پیش بینی دکتر رضایی از ترکیب مجلس پیش رو

پیش بینی دکتر رضایی از ترکیب مجلس پیش رو

گیلانیان : دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه هیچ اخلالی در روند وحدت اصولگرایان پیش نخواهد آمد گفت: اگر یک جبهه اصولگرا متشکل از نمایندگان همه اصولگرایان شکل بگیرد دلیلی برای ارائه لیست جداگانه وجود نخواهد داشت.
محسن رضایی در خصوص اخلال برخی گروهها در روند وحدت اصولگرایان گفت: فکر نمی کنم اخلالی در روند وحدت اصولگرایان به وجود بیاید.  وی افزود: اصولگرایان در آینده با هم خواهند بود و من به این موضوع خوشبین هستم و معتقدم هیچ ضرورتی برای اخلال وجود نخواهد داشت.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه توصیه شما به جبهه استادگی و پایداری چیست، گفت: تاکید من بر وحدت اصولگرایان است، معتقدم جبهه اصولگرایی باید وحدت داشته باشد و به سمت این موضوع حرکت کند.

 رضایی ادامه داد: لازمه این وحدت تعامل صادقه و مشارکتی است تا همه اصولگرایان حضور داشته باشند. اگر یک جبهه اصولگرا متشکل از نمایندگان همه اصولگرایان شکل بگیرد دلیلی برای ارائه لیست جداگانه وجود نخواهد داشت. وی در خصوص آسیب های عدم وحدت میان اصولگرایان گفت: عدم وحدت موجب می شود تا بعد ها که مجلس تشکیل می شود اختلافات ادامه پیدا کند و از یک مجلس قوی محروم بمانیم. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به پیش بینی خود از ترکیب مجلس نهم اشاره کرد و افزود: معتقدم اکثریت مجلس آینده متعلق به اصولگرایان خواهد بود./مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی