گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 16, 2014 کد خبر : 25662 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

پیوند میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است

پیوند میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است

اختصاصی گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تشکیک کنندگان در قانون الهی و اینکه قرآن کتاب زندگی است یا اخلاق گفت : قوانین نظام جمهوری اسلامی بر پایه قرآن و در سایه ولایت فقیه تدوین شده و رابطه میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است.

آیت‌الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در جمع ائمه جمعه و جماعات این استان، با اشاره به دسیسه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بعد از امام راحل دشمنان فکر می‌کردند عمر انقلاب تمام شده ولی به برکت ولایت فقیه ۳۶ سال از عمر پربرکت انقلاب می‌گذرد و انقلاب اسلامی مقتدرانه به پیش می‌رود و هر روز در جهان مقاوم‌تر و تأثیرگذارتر می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی با هجمه‌های بسیاری مواجه بودیم، گفت: ایران اسلامی با تکیه بر ایمان فرزندانش توانست در هشت سال جنگ تحمیلی با تمام ائمه کفر جهانی مقابله کند و پیروز شود.

آیت‌الله قربانی تصریح کرد: دشمنان انقلاب برای مبارزه با انقلاب اسلامی ما چون تا کنون موفق نشدند از ان رو انرژی هسته‌ای و حقوق بشر و اجرای قوانین اسلامی مثل قصاص و غیرع را مستمسک قرار می دهد .

وی با تأکید بر اینکه غرب معتقد است که مبارزه با مواد مخدر ایران نقض حقوق بشر است، افزود: ما با مواد مخدر مبارزه می‌کنیم تا خانواده‌ها بیچاره نشوند ولی غربی‌ها این عمل را جنایت می‌دانند و آنان به دنبال ملتی هستند که نتواند ایستادگی نمایند .

نماینده ولی‌