گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
می 13, 2012 کد خبر : 8854 دسته‌بندی نشده

هنر آینۀ معنویت بخش الهی است که باید پاکیزه بماند

پایگاههای خبری ، تحلیلی گیلان هتک حرمت ائمه (ع) را محکوم می کنند

پایگاههای خبری ، تحلیلی گیلان هتک حرمت ائمه (ع) را محکوم می کنند

اختصاصی گیلانیان : هنر آینۀ تعالی و معنویت بخش الهی است که در ساحت انسانی خویش تجلی بخش هدایت نسل هاست. پیراستگی این ودیعه الهی آرمان درخشانی است که در طول تاریخ، میلیون ها متفکر و هنرمند در باب آن قلم زده اند. این حریم معنویت انسانی هیچگاه به دست قلم به مزدان کج اندیش آلوده نخواهد شد ، همانگونه که ساحت متبرک دین در قامت جلال و عظمت الهی قرار گرفته است، هنر نیز از آبشخور الهی دین ورزی بهرمند است.
افراد معلوم الحالی که به نام هنر به ساحت آسمانی ائمه معصوم بی حرمتی روا می دارند، نه هنرمندند و نه در جرگۀ اندیشه ورزان جای می گیرند بلکه راندگان و ماندگان از عظمت باشکوهی هستند که در رؤیت ماه ، صدای زوزۀ هراسان آنها نشان تلاش مذبوحانه انسان برای «نشان دادن خود» دارد.
بی تردید تمام هنرمندان و اصحاب قلم حرکت بی شرمانه یک خواننده معلوم الحال در هتک حرمت به ساحت مقدس و نورانی ائمه معصوم علیهم السلام را محکوم می نمایند و ما جمعی از مدیران مسئول ، سردبیران، و خبرنگاران سایت های خبری گیلان نیز چونان قطره ای از دریای احساس و خرد آزادگان عالم برای پیراستن این پلشتی از ساحت هنر، اقدام شنیع وی را محکوم کرده و اعلام انزجار خود را اعلام می داریم.

پایگاههای خبری ، تحلیلی :

 شمال ما ،  گیلانیان ، گیلان نیوز،  شاهد شمال

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی