گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آگوست 10, 2014 کد خبر : 28878 خبر ها

در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مجمع عمومی سالیانه

کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مجمع عمومی سالیانه

گیلانیان : کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و مجمع عمومی سالیانه منطقه آزاد انزلی در این منطقه برگزار شد.

در این نشست یک روزه، صورتهای مالی و گزارش عملکرد سالیانه مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۲ منطقه آزاد انزلی مورد بررسی اعضای کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قرار گرفت.

رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست گزارشی از روند اقدامات انجام شده، پروژه های عمرانی و طرح های در دست اقدام این سازمان به منظور رونق فضای کسب و کار در این منطقه به اعضای شورایعالی مناطق آزاد ارائه داد.

اعضای شورایعالی مناطق آزاد کشور از پروژه های عمرانی منطقه آزاد انزلی مشتمل برتقاطع غیر همسطح، ساختمان اداری و موج شکنهای مجتمع بندری کاسپین بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفتند.

دیدار از واحدهای تولیدی داخلی و خارجی فعال در شهرکهای صنعتی ناحیه یک و دو منطقه آزاد انزلی، خدمات ارائه شده در راستای اجرای مصوبه کالای همراه مسافر و تسهیلات عرضه شده در فاز تجارت و گردشگری از سوی این سازمان از دیگر بخشهای بازدید هیأت عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را تشکیل می داد.

معاونین و مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اعضای این کارگروه تخصصی را در این سفر همراهی می کردند.

نمایندگان دستگاه ها و نهادهای عضو کارگروه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی اعم از نمایندگان سازمان حسابرسی، وزارت تعاون، سازمان میراث فرهنگی، وزارت دادگستری، بانک مرکزی، وزارت نفت، وزارت امور خارجه، وزارت راه و شهرسازی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در این نشست حضور داشتند./منبع : روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی