گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 29, 2012 کد خبر : 7952 خبر ها

اواسط هفته آينده

کوفی عنان به تهران سفر می‌کند

کوفی عنان به تهران سفر می‌کند

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: کوفی عنان نماینده ویژه سازمان ملل برای حل بحران سوریه طی روزهای دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش روز چهارشنبه گیلانیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی اکبر صالحی در حاشیه دیدار هیاتهای عالیرتبه ترکیه و ایران در مجموعه سعد آباد در جمع خبرنگاران گفت: فکر می کنیم راه برون رفت سوریه از بحران وجود دارد و با موضوع سوریه باید با صبر و حوصله برخورد شود.وی افزود: به ماموریت کوفی عنان درباره مساله سوریه امیدواریم و فکر می کنیم حمایت اعراب، ترکیه و سازمان ملل از ماموریت کوفی عنان می تواند به حل مساله سوریه کمک کند.
صالحی اظهار داشت: اختلاف نظر هایی با ترکیه درخصوص موضوع سوریه داریم اما با دوستان ترک خود به طور مستمر در حال گفتگو و رایزنی هستیم و در این زمینه بارها و بارها با همتای ترک خود چه به صورت حضوری و چه تلفنی گفتگو کرده ام.
وزیر امور خارجه با بیان اینکه هر گونه برخورد عجولانه با موضوع سوریه و ایجاد خلا قدرت در این کشور می تواند آثار بسیار زیان باری را براین منطقه به دنبال داشته باشد گفت: هر چه بیشتر درباره این موضوع باهم رایزنی و مشورت داشته باشیم بیشتر می توانیم اختلاف نظرهای موجود را برط

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی