گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
دسامبر 12, 2011 کد خبر : 4761 خبر ها

قابل توجه از ما بهتران :

گرانترین آپارتمان ‌مسکونی تهران

گرانترین آپارتمان ‌مسکونی تهران

گیلانیان : مجهزترین آپارتمان مسکونی در تهران، با قیمت متری ۱۱ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است. این آپارتمان که در محله زعفرانیه ساخته شده، سازنده‌اش آن را «آپارتمان ویلایی» معرفی می‌کند و دارای ۲۰ نوع امکانات ویژه است که خدماتی فراتر از سکونت را برای ساکنان فراهم می‌کند. در داخل این آپارتمان یک استخر معلق با قابلیت انتقال به نقاط مختلف آپارتمان و تغییر عمق وجود دارد و سالن پذیرایی آن نیز «بدون ستون» طراحی شده‌است.این آپارتمان در حال حاضر گرانترین واحدمسکونی عرضه شده در شهر تهران و البته در کشور محسوب می‌شود.ویژگی منحصر به فرد دیگری که این آپارتمان دارد، «کترینگ» آن است.
آپارتمان مذکور در یک مجتمع ۴۰ واحدی قرار دارد که در آن، یک آشپزخانه صنعتی –کترینگ- ساخته شده تا برای ساکنان، انواع غذا طبخ و به آنها عرضه شود.

دلیل بالا بودن نرخ پیشنهادی فروش را امکانات تفریحی و رفاهی فراهم شده برای این واحدها و همچنین طراحی داخلی اذعان می‌کند، چراکه تراس‌ها مبله شده با دید چشمگیر است، طراحی سالن‌ها بدون ستون، دارای استخر معلق داخل واحدها، آشپزخانه تمام اتوماتیک با طراحی خاص، شیرآلات کریستال، حسگرهای امنیتی، چوبکاری‌های دست‌ساز ایتالیایی جزئی از امکانات داخلی واحدها است و از سوی دیگر ۱۷۰۰ متر لابی با ارتفاع ۸ متر مربع، زمین تنیس، تونل‌های آبی دوار، برکه و آبشار، باغ پرندگان، پارک کودک، روف گاردن، سالن‌های چند منظوره (به منظور برپایی همایش، گردهمایی و جشن‌ها) کترینگ، کارواش و روم سرویس نیز خدماتی است که در اختیار کلیه ساکنان این برج مسکونی ۴۰ واحدی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی