گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
نوامبر 5, 2011 کد خبر : 4057 خبر ها

شمال نیوز نوشت :

گستاخی فرماندار شمالی نسبت به امام جمعه !

گستاخی فرماندار شمالی نسبت به امام جمعه !

گیلانیان به گزارش شمال نیوز: سخنان امام جمعه رودسر برعلیه جریان انحرافی درجلسه شورای اداری باعث قطع میکروفون وی از سوی فرماندار آن شهر شد.
پس از اتمام جلسه شورای اداری ، فرماندار رودسر از امام جمعه شهربرای ختم جلسه تقاضای دعا می نماید که امام جمعه نیز اعلام می نماید اکنون که فرماندار ولایت مدار ما از تالش به شهرستان رودسربرگشته بسیار پسندیده بود که بعضی از افراد کابینه دولت نیز همانند ایشان ولایت مدار باشند.

پس از ایراد این سخن ازسوی امام جمعه ،فرماندار رودسر با اعلام این مطلب که اینجا جای این حرفها نیست وشما هرحرفی که دارید می توانید در نماز جمعه بیان کنید اینجا من مسئول هستم اقدام به برداشتن میکروفون ازجلوی امام جمعه و قطع سخنان وی می نماید.

حال با توجه به این اقدام نسنجیده فرماندار باید ازایشان پرسید اگر امام جمعه محترم رودسر در خصوص جریان انحرافی و براساس فریضه امر به معروف چنددقیقه ای درباره خطرات این گروه سخن گفته باید سخنان وی قطع شود؟آیا به زعم آقای فرماندار ادای فریضه امربه معروف محدود به فضای خاص و تریبون نماز جمعه می باشد؟

به چه دلیلی شخص فرماندار باید مانع روشن گری برعلیه جریان انحرافی باشد؟آیا شخص ایشان اعتقاد به مخاطرات گروه انحرافی ندارند؟آیا سزاوار مقام عالی دولت در شهرستان می باشد که با حرکت این چنین زننده در نزد اصحاب جراید ومدیران شهرستانی با امام جمعه که نماینده مقام معظم رهبری در شهرستان می باشد برخورد به دور ازشان داشته باشد؟

امید است استاندارمحترم گیلان هرچه سریعتر نسبت به این موضوع بررسی لازم را معمول و با مسببین این گونه حرکات برخورد لازم را اتخاذ نماید

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی