گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
می 23, 2012 کد خبر : 9074 انتخاب سردبیر

تهديدات مدير مسئول گيلانيان از سوي جريانی خاص

” گیلانیان ” استاندار گیلان را به مصاحبه اختصاصی دعوت می نماید

” گیلانیان ” استاندار گیلان را به مصاحبه اختصاصی دعوت می نماید

اختصاصی گیلانیان : وبگاه گیلانیان هر وقت اقدام به انتشار مطلبی انتقادی می‌نماید از ناحیه‌ جریانی خاص با اسامی مستعار مورد حمله قرار می گیرد که  در برخی موارد این حملات ناجوانمردانه در قالب الفاظ رکیک و سخیف و اتهامات بنی اسرائیلی به صورت تهدید و ارعاب مورد عنایت قرار می‌گیرد که رذیلانه ترین آن بعد از انتشار مقاله : “جنگ قدرت مشاوران استاندار گیلان باز قربانی خواهد گرفت ؟ ” دریافت شده است .

اگر چه این واکنش‌های مفلسانه حاکی از فقدان منطق و استدلال تهدید کنندگان در برابر استدلال های محکم است ولی باستناد ” آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است” خوشبختانه ” گیلانیان ” را به درستی راه امیدوارتر و اعتقادش را به آیه شریفه “ کفی بالله حسیبا ” راسخ تر می نماید و تنها از خدا می خواهد در صورت اشتباه هدایتش فرماید و لاغیر .

اما از آنجائی که ممکن است جهل مریدان بی یصر و بی بصیرت موجب از بین رفتن خدمات مراد شان شود لازم دیده شد به صراحت اعلام شود ( نقد ) هیچگاه نمی تواند نافی خدمت یا خدمات باشد  “ که هر چیزی به جای خویش نیکوست ” و باید حتی خود نقد را قدر شناخت و ارج گذاشت .

جناب آقای استاندار !

حتما این مثل معروف را که ” املای نانوشته غلط ندارد ” شنیده اید ؟ وقتی چیزی به نگارش در می آید ممکن است از لحاظ شکلی یا محتوائی دارای اشکالاتی باشد که از نظر خواننده پنهان نمی ماند ولی یکی به دلایل مختلف از کنار آن می گذرد و دیگری مثل گیلانیان آن را متذکر چون معتقد است دوست واقعی کسی است که آئینه دوست باشد و عیب ها را آنگونه که هست ، به نمایش بگذارد که گفته اند: دوست آیینه دوست و منعکس کننده ناراستی های اوست ؛ از این رو (نقد) بر املای نوشته وارد است و حاکی از این است که عمل انجام گرفته :

الف – ضرورت نداشته است .

ب – در اولویت نبوده است .

ج – نیاز بوده ولی در راستای اهدافش انجام نگرفته و یا اینکه دوباره یا موازی کاری بوده است .

د – در پی منافع گروهی بوده و منافع عمومی را لحاظ نکرده است .

ه – در نهایت مقصود و مفهوم آن به درستی تشریح نشده‌ تا درک درستی از آن القاء شده باشد.

وقتی ( گیلانیان ) از عملی انتقاد می کند به معنی آن نیست که کار خوب دیگری در استان انجام نشده کما اینکه این سایت بدون در نظر گرفتن شخص به عملکردها توجه دارد و در کنار نقد ها ، کارهای خوب انجام شده را نیز منعکس می‌نماید

از سوی دیگر اگر رسانه که کارش تحلیل و نقد و بررسی حوادث و اتفاقات است این وظیفه خطیر را کنار بگذارد به مدیجه سرائی تبدیل می شود که باید همیشه چشم به صله ۱۵۰ میلیون تومانی داشته باشد . بنابراین این کار گیلانیان

اولا : در راستای رسالت رسانه‌ای او است

ثانیا : نباید صرفا به خاطر تهدید ارعاب زیر حلقه ها عرصه را برای عده‌ای ریزه خوار خالی نماید و وظیفه خود را بر اساس مصالح و منافع دیگران تنظیم نماید ، آنهم از نوع کسانی که قدرت تشخیص سبک و سیاق نگارشی پدر و فرزند را ندارند و به دلیل ضعف استدلال به حربه های کثیف متوسل می شوند و فرزند را مورد اهانت قرار دهند !! البته این واکنش های بدون منطق و جاهلانه خود بهترین گواه حقانیت راه گیلانیان است و او را بر ادامه راه مصمم تر و استوارتر می سازد .

آقای استاندار !

هرگز به خود تردید راه ندهید که مردم گیلان قدرشناس خدمتگزاران خود با هر اهلیت و قومیت هستند و به راحتی خدمت و خیانت را تشخیص می دهند و قدردان و قدر شناس افراد خدوم خود هستند و اگر در برابر حقکشی‌ها و نابرابری‌ها و تبعیض ها دم نمی زنند به تعبیر مدیری غیر بومی ، به خاطر ادب اجتماعی آنان است که از این بابت استان تا کنون متحمل خسارت های زیادی نیز شده است .

آقای استاندار :

وبگاه گیلانیان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با (مرامنامه) مدون برای رفع نگرانی گیلانی های مخلص و خاتمه دادن به تاخت و تاز و هوچیگری ها ، شما را به مصاحبه اختصاصی دعوت می نماید . شاید این فرصت مناسبی برای تألیف قلوب بیشتر باشد و شما ضمن بیان عملکرد و طرح و برنامه های خود برای نیل به پیشرفت و توسعه گیلان پاسخگوی انتقاداتی که تا کنون منتشر کرده ایم ، باشید .

آقای استاندار ! چه ایرادی دارد از مدیریت ارشد استان پرسیده شود :

۱ – قرارگاه فرهنگی چه فرقی با شورای فرهنگ عمومی دارد ؟ چه اشکالی دارد مستندات موازی کاری این دو عنوان که باعث تداخل کارها و سر در گمی در ادارات تابعه شما شده به شما اعلام شود ؟

۲ – بعضی از خواص وابسته به شما معتقدند در اعلام آمار مشاوران غیر بومی اشتباه شده و دو نفر تکراری است !! چه اشکالی دارد دانسته شود مشاوران غیر بومی شما ۱۵ نفرند یا ۳۰ نفر و یا بیشتر ؟

۳ – آیا مانعی دارد پرسیده شود اجاره مسکن آنان و هزینه های : آب ، برق ، تلفن ، گاز ، شام و نهار مشاوران غیر بومی از چه محلی تأمین و پرداخت می‌شود و یا در کدام خانه های سازمانی و مهمانسراهای دولتی ساکن اند ؟

۴ – اگر از شما خواسته شود اسامی و مشخصات ۱۰۴ هزار شغل ایجاد شده در استان جهت انتشار رایگان به گیلانیان داده شود این کار خدمت است یا خیانت که مستوجب تهدید و ارعاب غیر انسانی می شود ؟

جناب آقای استاندار !

وقتی مولای متقیان در آخرین روز های عمر با برکت خود به مردم می گوید : ” بپرسید از من ، قبل از اینکه از میان شما بروم” آیا می‌خواست مردم آن دوره با آن علم ناچیزی که داشتند از راههای آسمانهای از حضرت سؤال ‌کنند یا از امور جاری و مربوط به زندگی عادی خود هم می توانستند سؤال کنند ؟ حال اگر کسی از مسایل روزمره سؤال می کرد ، پرسشگر و متعلقینش را با تهمت و افتراء تهدید و ارعاب می‌کردند ؟

آقای استاندار !

گیلانیان در راستای انجام رسالت رسانه ای خود ، اطلاع رسانی و انعکاس عملکرد مدیریت ارشد استان حاضر است در یک مصاحبه اختصاصی پاسخ شما به نمونه سؤالات فوق الذکر و همچنین سایر سؤالاتی که طرح آن در این مقاله نمی گنجد و یا برخی از سؤالات دیگر نیز فعلا به صلاح رسانه ای شدن نیست ، ضبط و پس از استخراج از نوار با حفظ امانت و بدون کم و کاست و حتی با تأیید مجدد شما منتشر نماید .

از این رو “گیلانبان” در انتظار ابلاغ زمان مصاحبه اختصاصی با جنابعالی به طریق مقتضی می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

 • جناب آقای لطفی عزیز مدیرمحترم و عزیز وبگاه گیلانیان
  به قطع و یقین فعالیت شما قانونی و هیچگونه اشکالی نداشت . اینجا رسم است که همیشه از آقایان تعریف و تمجیدشود نه اینکه خدای ناکرده سرسوزنی انتقاد و یا درخواست آمار ازعملکرد. ولی خوب است علاوه بر سئوالهای منطقی و بی جواب فوق از استاندارمحترم پرسیده شود :
  …………….
  پاسخ گیلانیان :
  دوست عزیز ! تمام سوالات شما نزد ما امانت است ، با عرض پوزش از اینکه بخش اعظم آن را پخش نمی کنیم به این دلیل است که جزء سوالات ماست و نمی خواهیم قبل از مصاحبه مطرح نماییم ولی مطمئن باشید در صورت موافقت استاندار محترم با مصاحبه اختصاصی که بعید به نظر می رسد موافقت فرمایند به طور قطع مطرح خواهیم کرد و شما در جریان امر قرار خواهید گرفت .

 • امید است استاندار محترم به این دعوت لبیک بگوید انشاءالله

 • اگه ایشون تشریف بیارن و مصاحبه کنن بااین وبگاه جای تعجب داره
  ما که تا حالا پاسخگویی از این دوستان ندیدیم
  استانم که داره روز به روز عقب افتاده تر میشه
  جان من اگه اومدن واسه مصاحبه از طرف من بشون بگین تو رو به علی قسم ………………… !!!!!

 • درود بر شما گیلان هر رسانه ای که دارد مدح و ستایش مسئولان را میگوید ! امیدوارم شما همچنان استقلال خودتان را حفظ کنید. پایدار باشید و خدا همراهتان
  به امید سرفرازی گیلان و گیلانی

 • خبر فوری! مراسم معارفه اصغریان به عنوان معاون برنامه ریزی و رمضانی به عنوان مدیر کل حوزه استانداری روز دوشنبه ۱۰ صبح.

 • با سلام : پیش نهادم این است تمرکز بر کارکرد مدیریت ارشد استان شمارا از کارکرد حوزه های دیگر ، غافل نسازد .گیلانیان مسئولیت اخلاقی دارد که جامع تر و عمیق تر مسایل را واکاوی نماید .نباید گیلانیان به عنوان فقط معارض استاندار معرفی شود بلکه با وسیع تر کردن حوزه نقد ، امکان تاثیر گذاری خود را ارتقاء دهد .

 • سلام علیکم
  آقای لطفی شما در چه جایگاهی هستید که خودتان را همه کاره ما و مردم ولایتمدار استان میدونید؟؟؟!!!!!!
  با خود خواهی تمام خود را وکیل الرعیا استان می دانید!!!
  از خودت و فرزندت چقدر مطمئن و سرخوشی که به استاندار ارزشی و زحمت کش ما این لقب هارا نسبت میدی!!؟؟
  چرا جو استان را به اینگونه رفتارها سوق میدهید!!!
  معنای خیانت را کاملا توضیح میدید بی زحمت؟
  کار جنابعالی خیانت است یا خدمت؟؟
  برای ما خود جنابعالی چه زحمتی کشیدی؟؟
  چقدر در خبرها دست و تحریف بردید؟؟؟
  برا خودمان متاسف هستم که شما را هم استانی یا بومی خطاب کنم
  والله خیرالحافظین

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی