گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
آگوست 7, 2011 کد خبر : 2108 خبر ها

با کاهش دمای هوا و بارندگی

گیلان امروز پاییزی ست نه تابستانی

گیلان امروز پاییزی ست نه تابستانی

گیلانیان : کارشناس اداره کل هواشناسی استان گیلان گفت: با آغاز بارندگی از روز جمعه در استان گیلان و کاهش دما، هوای استان خنک شد. فروغ مومن پور افزود: اکنون وضعیت دمای استان گیلان طی روز جاری (شنبه) نسبت به سه روز قبل بین هشت تا ۱۲درجه سانتی گراد کاهش یافته و از شدت گرمای در این استان کاسته شده است.
وی افزود: در هفته گذشته حداکثر دما در برخی از شهرهای استان گیلان مانند رشت تا ۳۷درجه سانتی گراد رسید که برای برخی افراد تحمل آن در شرایط شرجی بسیار سخت بود.
مومن پور، پیش بینی کرد: با نفوذ سامانه پر فشار در سطح زمین و گذر جریانات از سطح فوقانی جو در سواحل دریای خزر، بارندگی های پراکنده تا روز چهارشنبه در استان گیلان ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، اداره کل هواشناسی بارندگی ها را در ۲۴ساعت اخیر در شهرهای آستارا ، کیاشهر، رودسر، دیلمان ، و جیرنده کمتر از یک میلیمتر، انزلی ۱۱، لاهیجان پنج، ماسوله هفت و رشت را هفت میلیمتر باران اعلام کرد.
هواشناسی هوای امروز شنبه در استان گیلان را نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارندگی، گاهی با وزش باد و احتمال رعد و برق، روز یکشنبه ابری همراه با بارندگی متناوب گاهی با وزش باد و احتمال رعد و برق و روز دوشنبه ابری همراه با بارندگی متناوب و احتمال رعدو برق پیش بینی کرد./ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی