گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
آگوست 31, 2011 کد خبر : 2670 خبر ها

مهدی سعادتی استاندار گیلان :

گیلان را نباید به دیده یک استان محروم نگریست !

گیلان را نباید به دیده یک استان محروم نگریست !

گیلانیان : استاندار گیلان در مراسم آبرسانی به روستای «لله‌ وجه‌سر» این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: افزایش رفاه و کاهش محرومیت‌ها در روستاها از رویکردهای ویژه دولت نهم و دهم بوده است. مهدی سعادتی با بیان اینکه امسال به ۳۶۳ روستای استان آبرسانی می‌شود، افزود: خدمت به مردم و برطرف کردن محرومیت‌ها از ویژگی‌های دولت نهم و دهم است.
وی ساخت مسکن، آبرسانی به روستاها، گازرسانی و اصلاح شبکه‌های برق را از جمله این خدمات عنوان کرد و ابراز داشت: امیدواریم با یکدلی هر چه بیشتر و مسئولان گیلان بتوانیم در توسعه و پیشرفت استان گام برداریم. مقام ارشد گیلان با اشاره به مردمی بودن دولت شهیدان رجایی و باهنر خاطرنشان کرد: منافقان به دلیل مردمی بودن دولت این شهیدان، آنها را به شهادت رساندند.وی با اشاره به اینکه آرزوی دشمنان و منافقان ناکام ماند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با همدلی و اتحاد مردم زیرسایه رهبر کبیر انقلاب حفظ شد.
سعادتی خاورمیانه اسلامی را در حال شکل‌گیری دانست و تصریح کرد: بیشتر کشورها به تاسی از انقلاب اسلامی علیه ظلم و استبداد حکومت دیکتاتوری کشور خود بپا خواسته‌اند.وی از مدیران خواست تا از لحظات خدمت خود برای خدمتگزاری به مردم نهایت استفاده را ببرند.
استاندار گیلان با بیان اینکه نباید گیلان را به دیده یک استان محروم نگریست، اذعان داشت: گیلان به دلیل داشتن مواهب خدادادی مانند دریا، جنگل، کوه، اراضی زراعی و باغی فضای خوبی برای توسعه و پیشرفت روزافزون دارد و با استفاده صحیح و بهینه از اراضی کشاورزی می‌توان اشتغال قابل توجهی ایجاد کرد.وی بیان داشت: در فضل زراعی جدید با عرضه مستقیم برنج دست واسطه‌ها را کوتاه کرده و بیشترین سود حاصله از تولید برنج نصیب کشاورزان می‌شود.
پروژه تامین آب اشامیدنی روستای «لله وجه‌سر» آستانه‌اشرفیه با اعتبار یک‌هزار و ۸۰۰ میلیون ریال و طول شبکه ۱۰ کیلومتر به بهره‌برداری رسید.همچنین با حضور استاندار گیلان دانشگاه پیام نور آستانه‌اشرفیه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و ظرفیت پذیرش ۳ هزار دانشجو پس از ۱۰ سال مورد بهره‌برداری قرار گرفت

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی