گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
ژوئن 1, 2014 کد خبر : 27445 خبر ها

استاندار گیلان :

گیلان ۸۳۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش های عمرانی در قالب طرحهای ملی استانی ویژه و استانی دارد

گیلان ۸۳۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش های عمرانی در قالب طرحهای ملی استانی ویژه و استانی دارد

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست مجمع نمایندگان گفت :طرح هایی که بالای ۸۰درصد پیشرفت کار دارند در اولویت توزیع اعتبارات عمرانی قرار دارند.

دکتر نجفی در این نشست گفت :درسالجاری گیلان ۸۳۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش های عمرانی در قالب طرحهای ملی استانی ویژه و استانی دارد که تقریبا” معادل اعتبار سال ۹۲ می باشد .

وی افزود :از این اعتبارات ۳۰۴ میلیارد تومان استانی بوده و توزیع آن بین فصول و شهرستانها توسط شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستانها صورت خواهد گرفت .

استاندار گیلان با بیان اینکه توزیع اعتبارات براساس تکمیل پروژه های نیمه تمام است گفت :در این زمینه اولویت با طرح هایی است که بالای ۸۰ درصد پیشرفت کار دارند.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد : ۵۲۶ میلیارد تومان نیز برای طرحهای ملی و استانی ویژه نظیر راه آهن قزوین – رشت ، پروژه های راهسازی ، بیمارستانها ، سدها ، احیاء تالاب انزلی و آب و فاضلاب اختصاص یافته است .
دکتر نجفی افزود :امسال برای راه آهن ۲۳۸ میلیارد تومان از محل بودجه و باقیمانده اعتبار برای اتمام راه آهن از محل فاینانس خارجی تأمین خواهد شد .

در این نشست که هریک از نمایندگان در زمینه ی اولویت طرح های عمرانی استان مطالبی را بیان کردند نماینده ی صومعه سرا و رئیس مجمع نمایندگان نیز با تأکید برتوزیع عادلانه ی اعتبارات عمرانی براساس شاخص های زیربنایی هرشهرستان گفت : با تخصیص اعتبارات عمرانی و تعامل خوب نمایندگان مجلس و مسئولان استان امیدواریم گام های مؤثری در زمینه ی تکمیل طرح های عقب مانده برداشته شود .

حمید رضا خصوصی افزود : با عزمی که در استان وجود دارد چشم انداز روشنی در پیش است و ما با همدلی اجرای پروژه های عمرانی را با قاطعیت پیگیری می کنیم .

نجفی26

نجفی 28

نجفی 29

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی