گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
مارس 3, 2014 کد خبر : 25266 خبر ها

یک هزار واحد اقامتی گیلان پذیرای مسافران نوروزی است

یک هزار واحد اقامتی گیلان پذیرای مسافران نوروزی است

گیلانیان : جواد عباسی، مدیرعامل جامعه هتل داران گیلان اظهار کرد: یک هزار و ۱۳۳ واحد اقامتی در گیلان برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شده است.

وی خاطرنشان کرد: هتل‌ها، هتل آپارتمان و مجتمع‌های گردشگری زیر پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نوروز ۹۳افزایش نرخ خدمات ندارند.

مدیرعامل جامعه هتل داران اظهار کرد: این مراکز و مکان‌ها در استان گیلان با ۶ هزار و ۵۳ اتاق و ۱۷ هزار و ۷۸۰ تخت آماده پذیرش گردشگران در تعطیلات نوروز است.

آمادگی ۱۸۹ واحد پذیرایی از مسافران نوروزی

وی یادآور شد: علاوه بر مکان‎های یادشده ۱۸۹ واحد پذیرایی و سفره خانه سنتی با ۶ هزار صندلی در نوروز ۹۳ خدمات موردنیاز کردشگران را ارائه می‌کند.

اجرای تورهای گردشگری در گیلان

عباسی اظهار کرد: برای آشنائی گردشگران نوروزی با مناطق گردشگری استان، ۵۵ دفتر خدمات مسافرتی گیلان تورهای گردشگری را برای مسافران نوروزی تدارک دیده‌اند.

وی افزود: تورهای رایگان گردشگری از بوستان ملت به موزه میراث روستایی اجرا می‌شود.

مدیرعامل جامعه هتل داران از استقرار کارشناسان گردشگری به صورت کشیک در ایام نورز خبر داد و گفت: مراکز اطلاع رسانی تشکل‌های گردشگری گیلان در ایام نوروز در چابکسر، رودسر و آستارا مستقر هستند.

عباسی با تاکید بر لزوم هدایت گردشگران به سمت اقامت در هتل‌ها و مجتمع‌های اقامتی، اظهار کرد: نظارت بر کیفیت خدمات گردشگری برای توسعه صنعت گردشگری استان از اولویت‌های کاری جامعه هتل داران و تشکل‌های گردشگری گیلان در نوروز ۹۳ است./منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی