گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
اکتبر 4, 2014 کد خبر : 30271 خبر ها

۱۶۳ واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد ‌رشت واگذار شد

۱۶۳ واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد ‌رشت واگذار شد

گیلانیان : خبرگزاری تسنیم: مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه ۶۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت تعمیرات مسکن به ۷۲ نفر از مددجویان رشت پرداخت شده است، گفت: ۱۶۳ واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد در رشت واگذار شد.

حسین علی محمدی ظهر امروز در نشست کمیته امداد این شهرستان، با اشاره به تلاش کمیته امداد برای خودکفایی مددجویان، اظهار کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد در رشت با ارائه تسهیلات بانکی فعال شده است.

وی افزود: مبلغ ۱۰ میلیارد و ۶۹ میلیون ریال وام کارگشایی به هزار و ۱۵۸ نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان رشت پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به پرداخت  مبلغ ۸۲۰ میلیون ریال در قالب طرح مقاوم سازی مسکن روستایی به ۴۸ نفر در رشت، گفت:  ۶۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال نیز بابت تعمیرات مسکن به ۷۲ نفر از مددجویان رشت پرداخت شده است.

علی‌محمدی خاطرنشان کرد:  بابت کمک هزینه خرید مسکن مهر ۱۶۳ نفر از مددجویان رشت مبلغ ۳ میلیارد و ۳۷۷ میلیون و ۱۳۶ هزار ریال به صورت کمک  بلاعوض هزینه شده و برای اقساط معوقه وام طرح بهسازی ۳۲۳ واحد مسکونی مددجویان رشت نیز مبلغ ۵ میلیارد و ۱۳۹ میلیون و ۶۳۶ هزار ریال به بانک‌های عامل پرداخت شده است.

وی با اشاره به کمک‌های خیران به ایتام رشت، گفت: ۹ میلیارد و ۷۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان مساعدت کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان افزود: ۷ میلیارد و ۷۴۹ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال به صورت نقدی و مبلغ ۲ میلیارد و ۲۳ میلیون و ۴۴۱ هزار ریال به صورت غیر نقدی و در قالب خرید کالاهای ضروری بوده است.

علی‌محمدی با بیان اینکه  به ۲۰۶  نفراز نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد رشت مبلغ ۲۰۶ میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه  هدیه شد، خاطرنشان کرد: به ۱۵ نفر از پسران مبلغ ۶۰ میلیون ریال هدیه ازدواج ، به ۱۰ نفراز مددجویان مبلغ ۸۰ میلیون ریال هدیه ازدواج مجدد و به ۲ نفر نیز کمک جهیزیه موردی مبلغ ۱۲ میلیون ریال پرداخت شد.

وی تصریح کرد: کمیته امداد رشت هم اکنون هزار و ۶۴۳ یتیم تحت پوشش دارد که از سوی ۸ هزار و ۳۲۵ نیکوکار حمایت می شوند و ۹۳۶ نیکوکار نیز از ۶۷۳ خانواده طرح محسنین حمایت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی