گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 9, 2023 کد خبر : 84535 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

۲۷۴ تن گوشت منجمد در فروشگاه‌های زنجیره ای گیلان درحال توزیع است

۲۷۴ تن گوشت منجمد در فروشگاه‌های زنجیره ای گیلان درحال توزیع است

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع ۲۷۴ تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد و گفت: به زودی امکان توزیع گوشت دولتی در فروشگاه‌های بزرگ نیز فراهم می شود.

تیمور پورحیدری گفت: هم اکنون توزیع گوشت منجمد با قیمت مصوب در فروشگاه های احمدی، دلفین و نجم در حال پخش بوده و سایر فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای نیز گوشت دولتی جهت تنظیم بازار توزیع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این سازمان برای تنظیم بازار اقدام به برپایی نمایشگاه بهاره نیز کرده است، اظهار کرد: این نمایشگاه در مرکزاستان از ۱۹ لغایت ۲۸ اسفند ماه سال جاری با هدف تنظیم بازار و تسهیل برای تامین نیازهای شهروندان برپا می شود.

وی مدت برگزاری این نمایشگاه در استان را ۱۰ روزه اعلام و عنوان کرد: نمایشگاه بهاره رشت بیش از ۲۰۰ غرفه برای عرضه اقلام اساسی، پوشاک، کیف، کفش و آجیل و اقلام اساسی مردم دارد.

پورحیدری در ادامه از برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی در تاریخ ۲۰ اسفندماه برای انتخاب مدیریت اتاق بازرگانی، افراد جدید خبر داد و اضافه کرد: ۳۵ نفر برای ورود به هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان کاندیدا شده اند.

وی اضافه کرد: انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان راس ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر در محل اتاق بازرگانی گیلان برای ورود افراد ذیصلاح به این مجموعه غیر دولتی برگزار می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بیان کرد: انتخابات این دوره به صورت الکترونیکی برگزار می شود و ۴۳۰ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات این دوره هستند.

از ۳۵ کاندیدای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان ۱۵ نفر به عنوان برگزیدگان هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان انتخاب خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی