گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آگوست 31, 2014 کد خبر : 29388 خبر ها

معاون وزیر راه و شهرسازی:‏

‏ ۱۳۸ بیمارستان در کشور در دست احداث است

‏ ۱۳۸ بیمارستان در کشور در دست احداث است

گیلانیان : معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اینک ۱۳۸ بیمارستان در سطح کشور در دست احداث است.

محمدجعفر علیزاده عصر شنبه در جریان سومین بازدید خود در سالجاری از بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی آستارا در جمع مسوولان محلی و خبرنگاران این شهرستان افزود: ۱۳۸ بیمارستان با ۲۴ هزار و ۲۰۰ تخت در سطح استان های مختلف کشور در حال احداث است.

وی وضعیت کلی پیشرفت فیزیکی بیمارستان های در حال ساخت را مطلوب ارزیابی و بیان کرد: امسال بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ۲۸ بیمارستان با پنج هزار میلیارد ریال اعتبار تا پایان سال جاری تکمیل می شود.

وی ادامه داد: امسال با به بهره برداری رسیدن ۲۸ بیمارستان، دو هزار و ۴۰۰ تخت به جمع تخت های بیمارستان های کشور اضافه می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اعتبار امسال دولت برای ۱۳۸ بیمارستان در حال ساخت را سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: با توجه به حساسیت کار، هر ماه یک بازدید میدانی از مراحل ساخت و روند توسعه و پیشرفت فیزیکی بیمارستان های در حال ساخت به عمل می آوریم.

علیزاده اختصاص اعتبارات لازم برای بیمارستان های در حال ساخت را موجب شتاب پروژه ها خواند و اظهار کرد: امسال با بهره برداری از این پروژه ها ، رونق بخش سلامت را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی احداث بیمارستان ها در مناطق دور افتاده رضایتمندی بیش از پیش مردم را فراهم خواهد کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: توجه دولت تدبیر و امید و تعامل نمایندگان مجلس شورای اسلامی موجب شده اعتبارات قابل توجهی به حوزه سلامت و پروژه های عمرانی اختصاص یابد.

گفتنی است شهرستان آستارا در غرب استان گیلان واقع است./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی