Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : به دستور ستاد تنظیم بازار از امروز 27 تیر 91 به اعضای اتحادیه مرغ و تخم مرغ تحویل نمی شود و شهروندان نیازمند با صرف هزینه و وقت باید چند مرکز متعلق به بخش خصوصی و احتمالا تعاونی های شبه دولتی که تعداد شان از تعداد انگشتان دو دست بیشتر نیست با سفر مارکوپولوئی در شهر پیدا و مراجعه نمایند .

این تصمیم که دیشب اتخاذ و بدون اعلام قبلی از صبح امروز به اجرا گذاشته شد از یک سو باعث کمیابی مرغ در سطح شهری که بیش از 100 کیلومتر مربع مساحت دارد ، و از سوی دیگر باعث گرمی بازار مرغ سبز در واحدهای صنفی شد .

به نظر می رسد تصمیم ناگهانی ستاد تنظیم بازار و اجرای فوری و فوتی آن بی ارتباط با حمایت از مرغ سبز نباشد که ناگهان قیمت آن با سه هزار تومان افزایش به 7600 تا 7800 ارتقای درجه پیدا کرده است و معلوم نیست این تصمیم به نفع کیست ؟ شهروندان که از مکان توزیع مرغ با نرخ مصوب اطلاع کافی و وافی ندارند چقدر باید دچار زحمت شوند .

البته ممکن است ناتوانی 124 در رسیدگی به شکایات شهروندان باعث این تصمیم شده باشد که شاید رسیدگی شکایات را به پس از ختم مشکل مرغ موکول نموده اند !

گفتنی است اتحادیه مرغ و تخم مرغ دارای 235 واحد صنفی است که اگر توزیع مقامات با کنترل لازم توزیع مرغ را به این شبکه واگذار می شد دیگر این مشکلی که برای شهروندان ایجاد شده به وجود نمی آمد !

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان