گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
فوریه 1, 2012 کد خبر : 6482 خبر ها

با حضور وزیر راه و شهر سازی

۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت ـ قزوین کلنگ‌زده می‌شود

۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت ـ قزوین کلنگ‌زده می‌شود

گیلانیان : ایرج موذن در جمع اعضای شوراهای اسلامی و مدیران شهرهای رودبار و منجیل اظهار داشت: پیگیری‌های متعددی برای تعیین تکلیف ۱۱ کیلومتر آزادراه در محدوده رودبار و منجیل از طرف مردم و مدیران شهری رودبار و منجیل و همچنین مسئولان این شهرستان صورت گرفته است.  وی با بیان اینکه ۱۱ کیلومتر آزادراه رشت- قزوین در محدوده رودبار – منجیل از روی رودخانه سفید رود عبور می‌کند، افزود: این پروژه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، با حضور وزیر مسکن، راه و شهرسازی کلنگ‌زنی می‌شود.به گفته وی پروژه ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت – قزوین با اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال در مدت ۳۶ ماه به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار رودبار برطرف کردن نواقص و مشکلات موجود را مهم خواند و تصریح کرد: دولت از تمام توان خود برای اجرای پروژه‌ها استفاده می‌کند. وی با اشاره به ساماندهی پروژه مصوب رودخانه سفیدرود، خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه با وقفه‌هایی مواجه شده و امیدواریم سریع‌تر انجام شود.
موذن حفظ وحدت را لازمه پیشرفت رودبار عنوان کرد و گفت: توسعه رودبار با همراهی مسئولان امکانپذیر است.فرماندار رودبار بر حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد و ابراز داشت: سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف موجب رشد و توسعه رودبار می‌شود.وی جذب سرمایه‌گذاران برای توسعه رودبار را مهم دانست و بیان داشت: از سرمایه‌گذاران برای رشد و توسعه رودبار حمایت می‌شود.
موذن روکش آسفالت داخل شهرهای رودبار را از نیازهای این شهرستان ذکر کرد و یادآور شد: اختصاص اعتبارات برای آسفالت مسیرهای داخل شهر بخش عظیمی از مشکلات شهروندان را برطرف می‌کند.این مسئول شاخص‌ها را ملاک توزیع اعتبارات معرفی کرد و اذعان داشت: توسعه رودبار نیازمند توزیع اعتبارات بیشتر است.
فرماندار رودبار با بیان اینکه برخی تنگ‌نظری‌ها سبب شده تا این شهرستان رشد نکند، بیان داشت: در برخی از مسائل آن‌قدر سخت گرفته‌ایم که اجرای امور در رودبار با مشکل مواجه شده است./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی