Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : سید ولی ا.. عظمتی فرماندار رشت در آستانه روز جهانی قدس گفت : :در روز قدس همه مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی باید حضور پرشور و حماسی تری نسبت به گذشته در صحنه های حساس انقلاب اسلامی حضور داشته باشند . روز قدس، روز مبارزه و مواجهه جهان اسلام با استکبار جهانی است و برای همه ی مسلمانان به عنوان یک نماد ارزشمند و اعتقادی پذیرفته شده است. .

وی افزود: روز قدس یک روز معمولی سیاسی نیست و جنبه های فرهنگی و اجتماعی بسیاری برای جهان اسلام به همراه دارد. بزرگداشت روز جهانی قدس و حضور در راهپیمایی های عظیم مردمی در سراسر جهان، در واقع ایستادگی در برابر همه زورگویی ها و قلدرمآبی های مستکبران و صهیونیسم جهانی است

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت ضمن تأکید بر شناخت هر چه بیشتر ابعاد روز قدس در میان اقشار مختلف مردم تصریح کرد: امام خمینی (ره) با تعابیر مختلفی بر حضور پرشور و آگاهانه ی مردم در راهپیمایی روز قدس تأکید داشتند تا غده سرطانی که مستکبران در قلب جهان اسلام کاشته اند از میان برود.

عظمتی با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر ایجاد تفرقه و اظهارنظرهای جناحی در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: همه جهانیان و رسانه های بیگانه به این راهپیمایی پرشور چشم دوخته اند و هیچ کس نباید این روز عظیم را محلی برای زد و بندهای سیاسی خود قرار دهد

وی همچنین روز قدس را نماد وحدت بخش ملت ایران و یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) دانست و گفت: نباید روح مبارزه و ظلم ستیزی انقلاب اسلامی با اظهار نظرهای بی جا مخدوش شود و همه ی جناح های سیاسی و وفادار به انقلاب باید پاسدار این میراث ارزشمند باشند

 عظمتی متذکر شد:روز قدس روز وحدت و یکپارچگی کشورهای اسلامی   است و همه باید با حضوری پرنگ تر از گذشته وشعارهای وحدت آفرین و استکبارستیز، دسیسه های شوم دشمنان را خنثی سازیم .

وی خاطر نشان کرد: امروز همه مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی باید حضور پرشور و حماسی تری نسبت به گذشته در صحنه های حساس انقلاب اسلامی داشته باشند تا هجمه گسترده تبلیغات دشمنان به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری از میان برود.

عظمتی ادامه داد: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی شهرستان رشت نیز بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت می کنند و با مشت های گره کرده و شعارهای کوبنده خود خطاب به مستکبران عالم به ویژه آمریکا، اسرائیل و انگلیس نشان می دهند که خون غیرت حسینی و روح بیدار اسلامی در وجود آنها جاری است.

فرماندار شهرستان رشت در پایان تصریح کرد: سردمداران کشورهای غربی و حامیان صهیونیسم جهانی باید بدانند همه ی ملت و مسئولان بر روی منافع ملی و جهان اسلام متحد و هم پیمان هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان