Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سردار هامون محمدی با بیان این خبر افزود : این پروژه ها در راستای تداوم فعالیت های سازندگی و محرومیت زدایی از سوی بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان به انجام رسیده است.

وی اظهارداشت:  پروژه های عمرانی شامل ساماندهی گلزار شهدا، افتتاح مسکن محرومان، راه روستایی، آبرسانی، حمام، سرویس بهداشتی، غسال خانه و یک واحد پایگاه بسیج است.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: پروژه های مزبور در شهرهای آستانه اشرفیه، لاهیجان، انزلی، املش، فومن، رودسر، سیاهکل، ماسال، رضوانشهر و شفت در هفته بسیج امسال افتتاح می شود.

وی در ادامه به تقارن هفته بسیج با ایام سوگواری ماه محرم افزود: این تقارن پیام استمرار، مقاومت و سازش ناپذیری این ملت را در برابر زیاده خواهی های استکبار به اذهان متبادر می سازد.

محمدی اظهارداشت: بسیج یادگار ماندگار امام خمینی(ره) است که با نگاهی عالمانه، عبورانقلاب اسلامی از گردنه های صعب و سخت دوران های مختلف را بیمه کرد.

وی گفت: هفته بسیج یادآور اخلاص، از خود گذشتگی، ولایت مداری مردانی است که فرمان امامشان را لبیک گفته و تا پای جان ایستادگی کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: نام بسیج تداعی کننده فرهنگ ایثار، شجاعت، شهادت و ادامه دهنده راه سرور و سالار شهیدان است.

وی در ادامه با اشاره به رشادت های بسیجیان در عرصه های مختلف کشور یادآورشد: مردم ولایتمدار ایران هیچ گاه رشادت ها و از خودگذشتگی های بسیجیان را در مبارزه با ضد انقلاب، دوران هشت سال دفاع مقدس و امروز در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم فراموش نخواهند کرد. منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان