گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
آگوست 16, 2011 کد خبر : 2380 خبر ها

در پی انتشار خاتون 1 ویژه نامه روزنامه ایران درباره حجاب :

۱۹۲نماینده خواستار برخورد با روزنامه‌ایران شدند

۱۹۲نماینده خواستار برخورد با روزنامه‌ایران شدند

گیلانیان به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، ۱۹۲ نماینده مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه با صدور بیانیه‌ای مطالب منتشر شده در نشریه خاتون ۱ در روزنامه دولتی ایران را محکوم کردند.

متن این بیانیه به این شرح است:

یکی از روزنامه‌های دولتی در مردادماه سال جاری ویژه‌ای نامه‌ای را به عنوان خاتون ۱ چاپ و منتشر نموده که با نگاه لیبرالی به مسئله عفاف و حجاب به درج مطالبی پرداخته که همخوانی با فرهنگ اسلامی ندارد.
اظهارات غیرکارشناسانه و غیر منطقی و بدعت‌آمیز و مهم نسبت به مسئله حجاب و عفاف و ازدواج و زیر سئوال بردن اقدامات قانونی نیروی انتظامی در طرح ارتقاء سلامت اخلاقی که خواست مردم مسلمان است و نادیده گرفتن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جای جای این نشریه به چشم می خورد که نوعی تسامح و تساهل فرهنگی و چراغ سبز بدحجابی در فضای کشور است.
در شرایطی که مردم مسلمان و زنان با ایمان از سراسر جهان با تکیه بر ارزش‌های اسلامی، فریاد بر سر مستکبران و حاکمان خودکامه بلند کرده‌اند و چادر به عنوان یک نماد جهادی اسلامی در جهان مطرح است نشر مطالبی که اشاره شد به وسیله یک روزنامه دولتی با اهداف خاص انحرافی و سوء استفاده از بیت‌المال به هیچوجه با روحیه انقلاب اسلامی و مصالح نظام اسلامی سازگار نمی‌باشد.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن مواضع این ویژه نامه و احترام به جامعه بانوان محترم ایران اسلامی از اقدام دادستانی حمایت کرده و خواستار برخورد قانونی با آن می باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی