Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رییس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه یک میلیون و 717 هزار و 639 نفر در گیلان واجد شرایط رای دادن هستند یادآور شد: از این تعداد 50 هزار و 234 نفر رای اولی هستند.

 محمد اکبرزاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گیلان با تبریک به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اظهار کرد: در آستانه روز 24 خرداد و آزمون بزرگ ملت ایران و گذر از پیچ تاریخی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری کسانی که درد وطن دارند باید در این دوره رای دهند.

اکبرزاده جمعیت استان را 2 میلیون و 480 هزار و 871 نفر بیان کرد و افزود: از این تعداد یک میلیون و 497 هزار و 170 نفر جمعیت شهری و 983 هزار و 701 نفر جمعیت روستایی هستند.

وی با بیان اینکه یک میلیون و 717 هزار و 639 نفر در گیلان واجد شرایط رای دادن هستند یادآور شد: از این تعداد 50 هزار و 234 نفر رای اولی هستند.

اکبرزاده تعداد رای اولی های پسر در استان را در این دوره از انتخابات 25 هزار و 424 نفر بیان کرد و افزود: 24 هزار و 810 نفر رای اولی دختر هستند.

وی با بیان اینکه از 8 صبح امروز کلیه فعالیت های تبلیغاتی ممنوع است و توصیه می شود که با رعایت کامل قانون با ستاد انتخابات استان همکاری شود.

اکبرزاده اضافه کرد: خودروهایی که عکس های کاندیداها در آن نصب شده است، حق تردد را ندارند.

وی بر پذیرش بدون قید و شرط انتخاب مردم و نتایج بدست آمده و پرهیز از هرگونه اعمالی که بعد از اعلام نتایج، موجب سلب امنیت و آسایش مردم می گردد تاکید کرد و گفت: با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

اکبرزاده با اشاره به اینکه رای دهندگان علاوه بر شناسنامه، کارت و یا شماره ملی را همراه خود داشته باشند، یادآور شد: مبنای رای گیری شماره ملی و ثبت آن در سامانه است لذا علاوه بر شناسنامه، کارت ملی نیز باید همراه رای دهندگان باشد./ منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان